22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix: „Anne with a E” powraca we wrześniu z sezonem 4?

Ania z literą E Stał się jednym z ulubionych seriali dla dzieci, młodzieży i dorosłych, Project trzy sezony Dostępne na platformie transmisyjnej Netflix A fani nie mogą się doczekać ogłoszenia czwartej części.

Kontynuacja historii została anulowana, ponieważ Netflix nie jest jedynym twórcą historii małej rudej z piegami, ale także podzielił się prawami z Kanadyjska Korporacja Nadawców (CBC).

W 2019 roku Canadian Broadcasting Corporation zaskoczył wszystkich, zrywając z nim więzi neflixIch argumentem było to, że platforma szkodzi światowemu przemysłowi filmowemu Kanada.

Niekończące się zadania w tym numerze również zostały uwolnione, ponieważ fani Ania z literą E Chcieli wiedzieć, czy poznają wynik tej historii, ponieważ wygląda na to, że jest w trzecim sezonie że I Gilberta, dwie główne postacie są już razem i tworzą jedną z najlepszych par.

inna platforma

Była też plotka, że CBC Miała zamiar kontynuować historię Anne na własną rękę i przekazywać ją tylko lokalnie, ale tak się nie stało. Publiczność była tak zdesperowana, że ​​poświęciła czas na zebranie podpisów, aby móc zrobić plik Czwarty sezon.

Wydaje się, że ich apele opłaciły się, a według mediów Actitutd Fem jest ich już kilka Pogłoski Że producenci i twórcy fabuły szukają kolejnej platformy, by zakończyć fabułę i tym samym zadowolić zwolenników, którzy zakochali się w obu pory roku i postacie.

Wspominają, że najbliższy wrzesień 2021 może być datą pierwszy pokaz Od czwartego sezonu do tej pory nie wspomniał o żadnej platformie, ani producenci nic o tym nie mówią.

READ  Wrestlemania 38: Roman Reigns, Edge and the Big Winners drugiego dnia WWE Event | Wyniki wielkich wydarzeń | pełne sporty