18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Cobra Kai”: Netflix wznawia serial na piąty sezon – aktualności z serialu

Czwarta część nie została jeszcze wydana, a Netflix odnowił już „Cobra Kai” na piąty sezon; Wszystko wskazywało na to, że walki w All Valley osiągną niespotykane dotąd poziomy. Czy Terry Silver będzie odpowiedzialny za przedłużenie historii?

Przejęta przez Netflix, Cobra Kai stała się jedną z najpopularniejszych obecnie serii, przywracając dawną rywalizację karate między Danielem LaRusso (Ralph Macchio) i Johnnym Lawrencem (William Zabka). I w nieoczekiwanym skręcie potwierdzono, że seria została odnowiona w piątym sezonie, jeszcze przed czwartym pokazem.. Czy w tym remake’u w końcu zobaczymy Hilary Swank? Julie Pierce?

Publikując oficjalne konto Kobra Kai Na Twitterze ta informacja została opublikowana; Z krótką animacją przedstawiającą rzymską cyfrę pięć w płomieniach, towarzyszy jej również następujący komunikat: „Dojo ma być pięć razy bardziej radykalne. Cobra Kai zostało odnowione na piąty sezon.”

Według pierwszych raportów wydanych przez zderzakI Netflix planuje rozpocząć kręcenie nowych odcinków w Atlancie jesienią tego roku. I choć nie jest to jeszcze jasne, mogą być wstępne plany prezentacji na koniec 2022 roku, ale na poznanie oficjalnej daty i nie tylko będziemy musieli poczekać. Szczegóły produkcji.

Sezon 4 trafi do katalogu Netflix w grudniu przyszłego roku i przywróci jednego z najniebezpieczniejszych złoczyńców serii: Terry’ego Silvera, którego ponownie zagra Thomas Ian Griffiths z udziałem przez całe dziesięć odcinków nowej odsłony, więc Daniel i Johnny muszą połączyć siły.

Niedawno ogłoszono, że gigant pływ Będzie miała swój własny Comic-Con o nazwie Tudum (nazwa inspirowana dźwiękiem towarzyszącym kolorowej animacji na krótko przed rozpoczęciem serialu lub filmu) in które będą udostępniać ekskluzywne zapowiedzi przyszłych wydań, które masz w swoim agendzie, dzięki czemu może być idealnym miejscem, aby dowiedzieć się, jakie są inne plany w około pięciu Kobra Kai.

READ  Stanie się to w przypadku Twojego psa, gdy umrze inny pies w Twojej rodzinie

4. sezon „Cobra Kai” pojawi się na Netflix w grudniu.

W tej chwili nie są znane żadne inne informacje, więc będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, dopóki Netflix nie zdecyduje się podzielić nowymi aspektami. W międzyczasie nie możemy zapominać, że sezon 4 jest już za kilka miesięcy od premiery, a ta nowa aktualizacja zapewnia nas, że będziemy mieć Kobra Kai Przez długi czas.