15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy można mieć partnera i studiować medycynę?

Studenci medycyny.

Zaangażowanie, które przyszli mieszkańcy muszą zaangażować, aby móc przetwarzać Przygotowanie do egzaminu MIR Oznacza to odłożenie na bok pewnych kwestii osobistych, wśród których można zaliczyć relacje emocjonalne i miłosne. Zostało to stwierdzone przez studenta medycyny na swoich portalach społecznościowych, które opisał jako „Zatrucie” Nauczanie, że „niszczy rozwój osobisty i emocjonalny”.

Oświadczeniom tym towarzyszył film z poradami MIR, w których nalegali, aby się nie zakochiwać podczas przygotowań do testu, wywołując kontrowersje i debatę na Twitterze.: Czy można mieć partnera i studiować medycynę? „Studenci medycyny to ludzie, którzy potrafią porzucić miłość i związki na rzecz nauki”, niektórzy piszą z niezadowoleniem.


„Relacje emocjonalne powyżej MIR lub medycyny”

Są jednak tacy, którzy nie podzielają tego poglądu i twierdzą, że to „przesada” i twierdzą, że studia medyczne można pogodzić z relacją emocjonalną. „Relacje, czy to przyjaźnie, czy flirt, są ponad wszelkim testem, czy to w MIR, czy w karierze”, pisze o tym użytkownik, zauważając, że jeśli masz takie nastawienie, „kiedy jesteś rezydentem, nie będziesz miał z kim imprezować”.

W końcu uczeń poszedł dalej i Porównaj zawód lekarza z toksycznym związkiem. Przyznał: „Wygląda na to, że jesteśmy małżeństwem rasowym”, twierdząc, że „kiedy chcesz wyjść z przyjaciółmi, nie możesz, bo masz egzaminy”. To wtedy chcesz spać, „czasami negatywne myśli nakręcają cię, a potem myślisz o możliwych niepowodzeniach”.

Z drugiej strony, wielu użytkowników twierdzi, że „nie jest rozsądne zostawianie pary w trakcie przygotowywania MIR lub innego sprzeciwu”. Wskazują, że „w tych miesiącach lub latach najbardziej potrzebujesz wsparcia bliskich”.

Chociaż może zawierać oświadczenia, oświadczenia lub notatki z instytucji zdrowia lub specjalistów, informacje w pismach medycznych są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy czytelnikowi skonsultowanie się z pracownikiem służby zdrowia w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zdrowiem.

READ  Astronomowie robią niesamowite zdjęcia mgławicy Płomień