21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy dorównuje oryginałowi?

Czy dorównuje oryginałowi?

Biorąc to pod uwagę, wszyscy fani gier wideo typu horror mają w swoim kalendarzu zaznaczoną datę na 8 października tego roku To dokładna data premiery długo oczekiwanego remake’u Silent Hill 2. Przede wszystkim, aby sprawdzić, czy oczekiwania dotyczące nowej wersji sagi spełnią się, gdy nadejdzie czas, biorąc pod uwagę fakt, że powstały filmy wyjściowe. Niektóre podziały opinii w społeczeństwie.

Muszę jednak przyznać, że na światło dzienne wyszły nowe szczegóły gry, co wywołało już u mnie szum wokół tej gry. Ale o czym dokładnie mówię? Cóż, z pomysłu, który został już ujawniony Jak będzie wyglądać okładka i tylna okładka fizycznej kopii remake’u Silent Hill 2? Poniżej zostawiam Wam wszystkie szczegóły i zdjęcia.

Jaka będzie okładka Silent Hill 2?

  • Faktem jest, że w Japonii istnieją sieci sklepów Mają już pudełko z zabawkami na półkach, więc możesz zarezerwować swoje
  • stąd, Okładka i tylna okładka, które wyszły na jaw, odpowiadają japońskiej wersji gry 👈
  • Jeśli chodzi o okładkę, przedstawia ona promocyjny obrazek, który wszyscy znamy z gry, podczas gdy tylna okładka pasuje do niego Zbiór kilku zrzutów ekranu przedstawiających rozgrywkę w grze i modele niektórych postaci
  • Poniżej zostawiam Was z obydwoma ujęciami (Które zostały zebrane przez użytkownika znanego jako Jinky na Twitterze), żebyście mogli popatrzeć na to na własne oczy:

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że czasami istnieją regionalne różnice w projektach okładek niektórych gier, możliwe jest, że te na Zachodzie mają pewne różnice w porównaniu z tymi w Japonii, więc okaże się, że w tym przypadku wszystko jest takie samo . Z drugiej strony, mam do Ciebie tylko jedno pytanie: Czy sądzicie, że ta okładka jest zgodna z oryginalną grą? Zostawiam Ci zdjęcie tego w celach informacyjnych:

READ  WhatsApp: Sztuczka, aby znaleźć czyjś profil bez dodawania go | DEPOR-PLAY
To była oryginalna okładka Silent Hill 2To była oryginalna okładka Silent Hill 2

Jeśli chcesz poznać moją szczerą opinię i choć staram się unikać jakiegokolwiek uczucia nostalgii, nie jestem w stanie wybrać nowych okładek zamiast oryginalnych okładek gier. A jeśli to mówię, to dlatego, że uważam, że gra, którą miałem na PS2, doskonale potrafiła uchwycić koszmarny motyw gry i krętą podróż, przez którą odbył się w niej bohater. Nowy, choć mi się podoba, wydaje mi się trochę mdły. Co myślisz? Czytam Cię w komentarzach.