22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iOS 18 beta 3 jest już dostępny do pobrania na iPhone’a

iOS 18 beta 3 jest już dostępny do pobrania na iPhone’a

Dzięki nowej aktualizacji beta systemu iOS 18 można już pobrać wersję beta 3 nowego systemu operacyjnego iPhone’a

Apple udostępnia trzecią wersję beta systemu iOS 18 dla iPhone’a

Tylko jabłko Uruchomienie bety 3 iOS 18, zaledwie dwa tygodnie po uruchomieniu bety nr 2 i cztery tygodnie po wprowadzeniu nowego systemu operacyjnego iPhone’a. Stopniowo rozwój iOS 18 nabiera tempa i jest bardzo prawdopodobne, że w ciągu najbliższych dni zostanie uruchomiona publiczna beta.

Mamy już trzecią wersję beta iOS 18 od Apple, a także trzecią wersję beta iPadOS 18, macOS Sequoia, VisionOS 2, watchOS 11 i tvOS 18 beta 3. Apple wydało wszystkie aktualizacje razem.

Co nowego w trzeciej becie iOS 18

Pojawiła się iOS 18 beta 2 z ważnymi nowymi funkcjami, takimi jak Kopia lustrzana iPhone’a, który pozwala nie tylko wyświetlać ekran iPhone’a na komputerze Mac, ale także sterować urządzeniem za pomocą gładzika i klawiatury oraz korzystać z jego aplikacji. A także zaprezentowane Udostępnij swój ekran za pomocą SharePlay, co poprawia kontrolę ekranu dla innych użytkowników. Ogłoszono kilka funkcji, których nie mieliśmy w początkowej wersji beta i że ze względu na unijną ustawę o rynkach cyfrowych nie jesteśmy dostępni na europejskich iPhone’ach.

iPhone'a z iOS 18

Możemy teraz pobrać iOS 18 beta 3 na nasz iPhone

Jest to oczekiwane Ważne nowe funkcje są również dostępne w iOS 18 Beta 3 Oprócz poprawy wydajności urządzenia, korygowania błędów i wydłużania czasu pracy baterii. Wersje beta mają na celu naprawienie problemów przed wydaniem ostatecznej wersji, a jesteśmy na wczesnym etapie rozwoju.

Właściwie Pobraliśmy aktualizację na nasz iPhone iOS 18 beta 3 zawiera wiele ciekawych nowości. Wiadomo oczywiście, że nowej Siri nie będzie, co opóźni się do 2025 roku. Jeśli będzie to istotne, zaktualizujemy artykuł o wszystkie dostępne informacje.

Jak zainstalować iOS 18 beta 3 na swoim iPhonie

W tym czasie Apple Umożliwia jedynie zainstalowanie wersji beta systemu iOS 18 dla programistówChoć jest to wersja beta, każdy użytkownik może ją bez większych problemów zainstalować na swoim iPhonie. Publiczna wersja beta systemu iOS 18 zwykle zbiega się z wersją beta 3 dla deweloperów, dlatego Apple ma wypuścić ją w ciągu kilku dni.

READ  Być może będziesz musiał zmienić telefon komórkowy, ponieważ WhatsApp żegna się z Androidem 4.4 KitKat

Jeśli masz już zainstalowaną wersję beta systemu iOS 18, po prostu przejdź do Ustawienia swojego iPhone’a i przejdź do sekcji Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Aktualizacja pojawi się jako dostępna i będziesz mógł ją pobrać na swój iPhone. I pamiętaj, że w razie potrzeby zawsze możesz wrócić z iOS 18 do iOS 17.

Nie zapominajcie, że aby zainstalować betę, trzeba mieć iPhone’a kompatybilnego z iOS 18. Apple zaskoczył nas wszystkich kompatybilnymi modelami, wbrew temu, co głosiło wiele plotek.

Możesz śledzić Zmień się w iPada W Facebook, WhatsApp, Twitterze (X) Lub konsultacja Nasz kanał na Telegramie Aby być na bieżąco z najnowszymi nowinkami technologicznymi.