18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czego Meksyk potrzebuje, aby awansować do następnej rundy w World Baseball Classic?

Czego Meksyk potrzebuje, aby awansować do następnej rundy w World Baseball Classic?

ESPNCzytanie: 3 minuty.

Meksyk wszedł do walki, aby przejść do drugiej rundy, pokonując Stany Zjednoczone. Pozostały mecze z Wielką Brytanią i Kanadą

Meksyk Do walki wszedł o awans do drugiej rundy World Classic BaseballI odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo z głośnym zwycięstwem 11-5 Zjednoczone państwo.

Reprezentacja Meksyku rozpoczęła od porażki z Kolumbią, ale po pokonaniu aktualnych mistrzów światowy klasyczny baseball, Oznaczony 1-1 iz wielkimi aspiracjami, aby przejść przez pierwszy etap.

Meksyk Są w grupie C i po dwóch meczach remisują 1 zwycięstwem i 1 porażką z Kanadą, Kolumbią i Stanami Zjednoczonymi; Wielka Brytania bez zwycięstwa po dwóch meczach.

Czego Meksyk potrzebuje, aby awansować do drugiej rundy World Baseball Classic?Władze Palestyńskie

Drużyna prowadzona przez Benjamina Gilla jest trzecia w grupie, bo rozegrał już dwa mecze z jednym z Kanadyjczyków i Kolumbijczykami; Ale to już jest powyżej Zjednoczone państwo, Ponieważ wygrał mecz między dwoma zespołami.

Do Meksyk Zostały im dwa mecze: Wielka Brytania we wtorek 14 marca i dzień później kończy się pierwsza faza z Kanadą, decydujący dla grupy C pojedynek.

Jeśli odniosą oba zwycięstwa, pozostaną z rekordem 3-1 i dużymi szansami na zapewnienie sobie jednego z dwóch miejsc w drugiej rundzie.

Jakie są kryteria odcięcia?

Do drugiej rundy awansują dwie drużyny z najlepszymi wynikami procentowymi w każdej grupie. Jeżeli na koniec pierwszej rundy w grupie znajdują się drużyny z taką samą liczbą wygranych, remis zostanie rozstrzygnięty w następującej kolejności:

– Drużyna, która wygra mecze pomiędzy remisującymi zespołami, zajmie najwyższe miejsce. Jeśli trzy lub więcej drużyn zremisuje i jedna z tych drużyn wygra swoje mecze ze wszystkimi pozostałymi z nią remisującymi drużynami, są one rozstawione wyżej.

– Remisujące drużyny zostaną sklasyfikowane według mniejszego procentu dozwolonych obiegów podzielonego przez liczbę zdobytych bramek w obronie w meczach pierwszej rundy między remisującymi drużynami.

– Drużyny remisujące w tabeli zostaną sklasyfikowane według najniższego procentu dozwolonych zdobytych punktów podzielonych przez liczbę defensywnych ataków zdobytych w meczach 1. rundy między remisującymi drużynami.

READ  Gol Cristiano Ronaldo przeciwko Young Boys w Lidze Mistrzów

– Remisujące drużyny zostaną rozstawione z najwyższą średnią mrugnięć w meczach pierwszej rundy między remisującymi drużynami – Ranking zostanie ustalony na podstawie losowania przeprowadzonego przez WBCI.