2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kibice Sportingu Gijon wątpią w występ Orlegiego

Kibice Sportingu Gijon wątpią w występ Orlegiego

EFECzytanie: 3 minuty.

Ze względu na ostatnie wyniki zespołu abonenci zaczynają wyrażać zaniepokojenie decyzjami kierownictwa

hobby Sport Gijónktóry od kilku dni był krytyczny Dodając do tego wydajność zespołu gniew Po wczorajszej porażce z Mirandes przed właścicielami klubu L.A grupa Orlegaktórzy do tej pory podtrzymywali zaufanie wyznawców.

Abonenci do Sport Gijón Pokazali Zaufaj Orlegiemu Odkąd przejął majątek po odkupieniu go od Javiera Fernandeza, który był właścicielem klubu przez 19 lat, jednak podjęte przez niego decyzje i słaba gra zespołu w tym sezonie sprawiły, że pojawiły się głosy krytyki jego występu.

Niektóre sektory hobbystyczne Ocenzurowali Meksykanina Alejandro IrarraguriCo jest z tobą grupa Orlegaktóry skupia się bardziej na innych kwestiach, takich jak Gijón jako jeden ze stadionów na Mistrzostwa Świata 2030 w przypadku wygrania kandydatury złożonej z Hiszpanii, Portugalii i Ukrainy, niż na promowaniu drużyny.

On grupa Orlega Dokonał kilku transferów w tym sezonie, ale żaden nie był decydujący, a nawet niektórzy, jak bramkarz De Amores, obrońca Bruno, skrzydłowy Jordan Carrillo i napastnicy Milovanovic i Geraldino nie liczyli się dla Abelardo tak bardzo, jak jego następca Miguel Ángel Ramirez.

Inni piłkarze, tacy jak Carlos Izquierdoz czy Gio Zarvino, którzy byli na początku, stracili ten status w ostatnich dniach bez wprowadzania zmian w systemie, a zawodnicy Ramirez próbowali poprawić zespół, który jest bardzo daleki od celów wyznaczonych przez właściwość, przynajmniej zrobić play-off, aby wejść w górę, podczas gdy rzeczywistość sugeruje, że walczą o uniknięcie spadków.

Kibice Sportingu Gijón nie są zadowoleni ze swojego zarządu.EFE

„Trzeba wszystko przemyśleć” – powiedział na koniec wczorajszego spotkania Ramirez, dzieląc odpowiedzialność za dryf zespołu między wszystkich, zaczynając od siebie, za co zaapelował o wysiłek, by jak najszybciej zmienić kurs i zapewnić ciągłość . ..

READ  Dziesiąta wygrana Julio Ureasa! El Culichi dominował w MLB Rockies vs. Rockies. Dodgers (WIDEO) - Fox Sports

Ramirez zdał sobie z tego sprawęKibice mają powody do złości’, ale wzywa do „zakończenia wszystkich razem w trudnych czasach”, przy jednoczesnym zapewnieniu, że wszyscy pracują nad jak najszybszym odwróceniem sytuacji.

On Sport Gijón W ostatnich dniach miał pecha do kontuzji, a wczoraj Ramirez nie mógł liczyć na Nacho Martina, Campuzano, Zarvino, Geraldino i Gordevica, oprócz kontuzji Nacho Mendesa i Bamby.

Djordjevic, który przerwał swoją długą passę bez strzelenia gola w zeszłym tygodniu, został kontuzjowany w ciągu tygodnia i zwichnął więzadła w lewym kolanie, co wykluczy go z gry na kilka dni.