4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Narrator Televisy łamie Ricardo Salinas Bligo nad Mazatlanem

Narrator Televisy łamie Ricardo Salinas Bligo nad Mazatlanem

Mazatlan Osiem porażek koniec 2023 r Po przegranej 4: 1 z Tolucą, co daje im ostatnie miejsce w tabeli z czterema punktami.

Postawa zespołu nie przeszła niezauważona przez narratorów TUDN, Raul Perez, Anselmo Alonso i rosyjski „Zamogilny”, którzy wyrazili swoją opinię, Perez był odpowiedzialny za wysłanie aluzji do Ricardo Salinas Pelego, Właściciel firmy Mazatlan.

„Kiedy ludzie zaczynają się trochę ponosić, właściciel przenosi to na drugą stronę i to wszystko, tak jak w przypadku Morelii” – powiedział. Raula Pereza.

Przeczytaj także: Kibice Pumy podbijają sieci z pytaniem: o której godzinie trenują Rafa Puente?

Odnosi się to do faktu, że Salinas postanowił przenieść franczyzę, w którą grała Monarcas Morelia, więc zabrał ją do Mazatlán, gdzie grają pod tą nazwą.
Drybling wywołany przez narratora TUDN został wyprowadzony z powodu Anselma Alonso Nowa porażka Cañoneros wybuchła.

„Zostało ci jeszcze kilka punktów, a trener próbuje. Jakie to skomplikowane? Dla zespołu Cañonero” – powiedział Alonso.

Raoul odpowiedział: „Tak, ale nie ma zejścia na ląd, są zrezygnowani z zapłacenia grzywny. Walczą, żeby nie zapłacić ceny”.

Wreszcie, Zamogilny „rosyjski” Dało to początek sugestii Raula Pereza.

„Jeśli nie ma ciągłości dobrych wyników, ludzie również odchodzą od zespołów i dlatego muszą znaleźć motywację do lepszej pracy i znaleźć Mazatlána, który może się zakwalifikować, a stamtąd mogą ekscytować swoich pracowników”, powiedział Analityk po tym, jak Raul Perez zakończył swoim napiwkiem zespół Salinas Pliego.

READ  Format Mistrzostw Świata FIFA 2026 potwierdzony; To są partie, które będą dla Meksyku