22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul vs Rayados de Monterrey na żywo

Maszyna marzy! Niebieski krzyż otrzymać Rayados z Monterey W pojedynku z rewanżem półfinału Ligi Mistrzów CONCACAF, gdzie jest niebiański Będzie dążył do pokonania negatywnego wyniku 1-0 uzyskanego w pierwszym meczu Stadion BBVA Bancomer.

W grze zagrasz w Monumentalny stadion Azteca, prowadzony przez Peruwiańczyka Juan Reynoso Potrzebują tylko jednego wejścia, aby przedłużyć łańcuch i dwóch, aby dotrzeć do wielkiego finału, gdzie Amerykańskie Orły Już czekają na kolejnego konkurenta Zmiażdżyć Związek Filadelfijski z MLS.

Zaplanuj i gdzie obejrzeć mecz Cruz Azul vs Monterrey na żywo

instrument niebieski i Rayados z Monterey Zderzenie w kolosie z Święta Urszula 21:00 w środkowym Meksyku i wszystkie działania, które możesz podziwiać na aztecadeportes.com.

Cruz Azul vs Monterrey potwierdziły składy meczowe

Do pojedynku z powrotem ani Juan Reynoso, ani Javier Aguirre Niczego nie oszczędzą i wyruszą na boisko ze swoimi najlepszymi dostępnymi graczami w poszukiwaniu długo oczekiwanej przepustki do Wielkiego Finału. Concachampions, co daje miejsce na klubowe Mistrzostwa Świata.

Kolekcja Cruz Azul: Sebastian Jurado, Julio Cesar Dominguez, Luis Romo, Ignacio Rivero, Adrien Aldret, Rafael Baca, Pablo Aguilar, Roberto Alvarado, Guillermo Fernandez, Santiago Jimenez i Urbelín Pineda.

asortyment Monterey: Esteban Andrada, César Montes, Stefan Medina, Sebastián Vegas, Jesús Gallardo, Maximiliano Meza, Celso Ortiz, Alfonso González, Duvan Vergara, Carlos Rodríguez, Rogelio Funes Mori.

Jak dojechać do Cruz Azul i Rayados de Monterrey?

Zanim zobaczymy się w pierwszym meczu półfinałów Concachampions gdzie Zaplanowany Wygrał z najmniejszą różnicą dzięki adnotacji Argentyńczyka Maximiliano Mezza, Cruz Azul i Monterrey W ćwierćfinale minęli drużyny MLS.

Niebieski krzyż Pokonany w rundzie 16 Arkahi z Haiti 8:0 w dwumeczu iw ćwierćfinale nie miał problemu z pokonaniem Toronto FC z MLS Z kumulacją 4-1.

Ze swojej strony błyszczeli uczniowie historycznego meksykańskiego trenera Javier Aguirre, zdali sobie sprawę Atletico Pantoga z Dominikany Z wynikiem 6-1 w dwumeczu w rundzie 16, podczas gdy w następnej rundzie wyeliminowali MLS Columbus Crowe Kumulacja 5-2.

READ  Chivas zremisował 0:0 z Pachuca