3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ochroniarz, który został KOed przez CR7, ujawnia tarcia lata temu

To nie był pierwszy raz, kiedy się pokłócili. Marisa Nobile, ochroniarz, który… Została wyrzucona kilka dni temu przez piłkę co się z nim dzieje Cristiano Ronaldo Podczas rozgrzewki wyjaśnij to Pięć lat temu miałem już do czynienia z Portugalczykami.

szlachetny Wyjaśnij to w pewnym momencie CR7 z Real Madrytpełniła funkcję ochroniarza w Szwajcaria, gdzie Spotkał Portugalczyków i mieli mocną kłótnię.

Mecz się zakończył, a on kontynuował treningi na boisku. My (ochroniarze) byliśmy bardzo zmęczeni i nie zamierzaliśmy wyjeżdżać. Poszedłem narzekać, nawet nie wiedziałem kto to, przysięgam. Powiedziałem: „Człowieku, jesteśmy zmęczeni, musisz iść”. Złościłem się i obraziłemWtedy też mnie obraziłeś. Był tak niegrzeczny, że przeklął mnie i powiedział, żebym poszedł do tego miejsca, a ja powiedziałem: „Chodź, ty niegrzeczny człowieku. Jako gracz musisz być dżentelmenem. Tutaj w Szwajcarii każdy jedzie do swojego samochodu lub autobusu Po meczu opuszcza boisko.

Teraz, w zeszły wtorek spotkali się ponownie w niecodzienny sposób, od tamtego czasu Pełniła swoją rolę ochroniarza, gdy Cristiano Ronaldo To była rozgrzewka przed pojedynkiem pomiędzy Manchester United I Młodzi chłopcy I nieumyślnie Uderz ją piłką.

„Kiedy odwróciłem się i spojrzałem na tłum, Poczułem coś silnego w mojej głowie. Wywróciłeś Ronaldo. Pocierał moją twarz i trzymał mnie za rękę Pyta mnie, czy wszystko w porządku. „to prawda? Czy to na prawdę ty? On: Oczywiście, że jest. Jestem Cristiano Ronaldo”. Ja: „Śnię…”, wyjaśnił szlachetny.

stać się sławnym

ochroniarz, który Cristiano Ronaldo dał mu swoją koszulę Po uderzeniu piłką, wyjaśnij to po ostatnim wydarzeniu Przeszukiwane na całym świecie Zaproponowali nawet promocję niektórych produktów.

Sklep z zegarkami już zaproponował założenie mojej koszuli i zrobienie zdjęcia ze swoją biżuterią– Będę dziewczyną z reklamy. Moje dzieci już o to poprosiły i nie ma mowy, aby ta koszula została z kimś innym. Oprawię to w ramę i mogę nawet chodzić po domu (hehehehe). Chcę umieścić te bardzo stylowe ramki. To coś wyjątkowego. Zaoferowali mi już 53 000 Rls! Powiedziałem nie! ”, jest skończona.

READ  Mikel Areola przedstawił Ballons d'Or w lidze Liga MX; Do zespołu dołączył Santiago Jimenez