23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul rezygnuje z wyjazdu do Orbelina z powodu braku odzewu: źródła

Cruz Azul rezygnuje z wyjazdu do Orbelina z powodu braku odzewu: źródła

AEK Ateny i agent zawodnika nie odpowiedzieli na tę ofertę, a na niebie panuje niepokój w związku z naruszeniem umowy o poufności.


Meksyk.- Niebieski krzyż Porzuciła zamiar podpisania Orbelina Pinedy Potym jak on AEK Ateny Agent zawodnika nie odpowiedział Wyświetla Oficjalna, zaprezentowana przez Cement Club kilka tygodni temu.

Jak szczególnie Zgłosiłem w piątek ubiegłego tygodnia, że ​​już go tam nie ma Wyświetla Oficjalnie na stole reprezentacji Grecji przez reprezentację Meksyku 28-latek w takiej formie, w jakiej został zaprezentowany dwa miesiące temu i wygasa 22 maja, na co nie odpowiedział ani klub, ani przedstawiciel zawodnika, Mario Villarreal . .

W zeszłym tygodniu Pineda Był w centrum uwagi Reprezentacja Meksyku Przed meczami towarzyskimi z Urugwajem i Brazylią Wyświetla Do Niebieski krzyż Media podały kwotę 4,5 miliona dolarów dla piłkarza, która jednak przedawniła się już dwa tygodnie temu, 22 maja o godzinie 23:59, podały źródła. szczególnie.

Jakby tego było mało, propozycja Niebieski krzyż Do Eek To była tajemnica, dlatego Heavenly Heart początkowo było zmartwione brakiem odzewu na ofertę, a potem wyciekiem do mediów.

z tych powodów, Niebieski krzyżNie złoży kolejnej oferty Orbelina PinedyŹródła podały temu portalowi, że tylko jeśli jego były zawodnik zbliży się do klubu, w którym grał przez trzy lata, od stycznia 2019 r. do grudnia 2021 r., jakakolwiek szansa zostanie ponownie otwarta, aby „Al Magito” mógł wrócić do La Maquina.

Obecnie Cement Klub szuka na rynku innych opcji po zamknięciu kontraktów z Grekiem, choć do podpisania jeszcze nie doszło. Georgiosa Giakoumakisa I Meksykanie Jorge Sancheza I Andresa Montano.

READ  „Piłkarz robi w tym klubie, co chce”.