17 maja, 2024

Cruz Azul przegrywa samobójczą bramką i zajmuje ostatnie miejsce.  Oto ogólny harmonogram rundy 3 — Fox Sports

Cruz Azul przegrywa samobójczą bramką i zajmuje ostatnie miejsce. Oto ogólny harmonogram rundy 3 — Fox Sports

Cruz Azul kontynuuje bez możliwości wygrania Apertura 2023 I tym razem padł na granicy wcześniej Xolos z Tijuany. Maszyna prowadziła w pierwszej połowie z Gol Riveroale Tijuana się z tym obudziła Cudowna bramka Carlosa Gonzaleza w takim razie związany Zmień czerpak Rządząc razem z nim Cruz Azul A Własny cel.

Ta porażka odchodzi Uczniowie Riccardo Ferrettiego byli na dole tabeli.

Monterrey awansowało na drugie miejsce

Monterrey udał się do Krakena, aby odebrać punkty Mazatlanowi Cañoneros został pokonany o 0-3 z Joao Jochimar Rojas i niemiecki duet Bertrim. Mecz zakończył się czerwoną kartką dla Luisa Amarilli w 16. minucie.

Z tym wynikiem zostali umieszczeni w Drugie miejsce przyłączać Ogólny harmonogram otwarcia 2023 r.

Jeśli chodzi o Chivas, to drużyna, która prowadzi w klasyfikacji generalnej Po zdobyciu punktów 2:0 dla Necaxy na stadionie Akron.

Stado wygrało z wytłumaczyć Fernando Beltran w 24 minucie Od pierwszej połowy i na krótko przed końcem obowiązku, w 84. minucie, Bramkę na 2:0 zdobył Juan Jesus Brigido który przypieczętował triumf budynku. Z tym zostali wprowadzeni Pierwsze miejsce w rankingu Z dziewięcioma punktami i doskonałą oceną za Trzy zwycięstwa.

Drugą stroną, która faktycznie się wydarzyła, był Hizb Święci kontra Atlasto się skończyło żadnych celów a każdy z nich zdobył punkt za utrzymanie się na najwyższych pozycjach; Atlas jest szósty, a Santos siódmy.