18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cristiano Ronaldo i Portugalia awansują do V Pucharu Świata przeciwko Macedonii

Cristiano Ronaldo i Portugalia awansują do V Pucharu Świata przeciwko Macedonii

Kopciuszek UEFA O imieniu Macedonia PółnocnaTo naród, który nie stoi sam na swoim dziedzictwie piłkarskim i jest 90 minut od osiągnięcia historycznych zasług Mistrzostwa Świata FIFA Po raz pierwszy w swojej historii, jeśli Portugalia zostanie obalona Christian RonaldAlbo na stadionie Do Drago.

Z poziomu grupy Macedonia Dał światu futbolu, kiedy mówić Ogarnięta porażka z Niemcami. Jego walka w eliminacjach nie była przypadkowa, ale to nie wystarczyło, by zabrać go bezpośrednio na mistrzostwa świata. Nadszedł czas, aby zmierzyć się z Portugalią z drużyną dziesięciokrotnie droższą.

Macedonia Są gracze del Norde Ludzie tacy jak Eljif Elmas w Neapolu czy Targo Surlinov w Schalke w Bundeslidze. Nie ma to jednak porównania do portugalskiej drużyny, w której Cristiano jest jednym z najlepszych graczy na świecie iw historii.

Zespół europejski jest wart około 67 milionów euro Według statystyk Transfermarkt Wartość Portugalii to 782,50 mln euro Z graczami takimi jak Joao Concelo z Manchesteru City, Bruno Fernandez z Manchesteru United czy Diego Jotta z Liverpoolu.

Po usunięciu Włoch, obecnych mistrzów mistrzostw Europy, teraz Macedonia dąży do wydalenia Portugalii, która mogłaby przenieść się do Kataru I W ten sposób CR7 osiąga piąty z rzędu Puchar Świata.

Dla nas ta gra to kwestia życia lub śmierci. Wiemy, jak ważne jest to, i skorzystam z tej okazji, aby jutro usłyszeć niesamowite wsparcie fanów – powiedział Cristiano na konferencji przedmeczowej.

Portugalia spodziewałaby się, że w finale zmierzy się z Włochami, ale teraz nadeszła kolej Kopciuszka, by ograniczyć jeden z dwóch pozostałych biletów do Kataru.

Lewandowski czyli Sladen Katar w Polsce vs Szwecja

W drugim kluczu Mecz biletowy na Mistrzostwa Świata odbędzie się między Polską a Szwecją. Kiedy Polacy zwracają uwagę na walkę pomiędzy tymi, którzy walczą o tego asa Ukraina i Rosja. Z tego powodu Polska Stał się schronieniem dla setek ukraińskich uchodźców.

READ  Nic nie dowodzi, że Ukraina celowo zaatakowała Polskę

Na poziomie gry będzie to wyjątkowa okazja Robert Lewandowski, Będzie nosić nadzieje PolskaKto wtedy zakwalifikował się do tego finału? FIFA wyklucza Rosję W wyniku inwazji na Ukrainę.

Szwecja, kto wygrał Republika Czeska (1-0) W Solnej w czwartek dzięki bramce Robina Quysona w dogrywce może liczyć na przyjazd swojej najlepszej gwiazdy Sladen IbrahimovićZawieszony w zeszły czwartek. Zawodnik, który w październiku kończy 41 lat, chce zakwalifikować się do trzeciego Pucharu Świata2006 w Niemczech, 16 lat później.