Hiszpania walczy o pokonanie Polski w ostatniej próbie przed reprezentacją Europy

Zaktualizowano

08.01.2022 –
22:04

NAS.i Fantastyczny przystanek W kontrataku Polski Dwie sekundy przed końcem pospiesznie uratowałem zwycięstwo (26-25), reprezentacja Hiszpanii w ostatnim meczu przygotowawczym do Mistrzostw Europy. Byli Spotkanie wzlotów i upadków i sprzeczności, Nic dziwnego, ale kiedy masz proces koronki Latynosi schronili się pod jego ochroną, Stale rosnąca bezpieczna wartość handlu. .

Hiszpania odpowiedziała na remis Polski 0-2 meczem defensywnym Część 10-1 w godzinę, Oczekiwanie, że zawodnik przejdzie, zamykając luki i uwalniając go. „Latynosi” mogli łatwo wpaść w kontratak, ale kiedy Polska wyszła z tej technicznej świątyni, skuteczność ataku poziomowego Hiszpanów była niska.

Ponadto wszedł na tor L Centralny OlejniczakJeden z najlepszych młodych talentów w europejskiej piłce ręcznej, otrzymał bardzo dobrą ocenę w obronie 5:1, gdy Cypr powrócił na tor w indywidualnych akcjach lub w poszukiwaniu punktów zwrotnych.

Polak musiał dokonać korekty w całym swoim wyjściowym składzie i wszedł do drugiej połowy Winger Dussek, jeden z najlepszych leworęcznych graczy na świecie, stworzył nowe wydania. Polska grała na wysokim poziomie, a Hiszpania oparła się pokusom swojej obrony, ponieważ obrona rzadko działała w ataku. Kreatywność Tarafetty i siła Macedy.

Może ponownie zaznaczyć ostatnie zwycięstwo W kontrataku do 25-20 pesi A konkurencja wydawała się rozstrzygnięta Zostało jeszcze siedem minut. Ale Hiszpania nie wiedziała, jak wyjść z chaosu, jaki wywołała ich gra, a rywal urósł i wyrównał dwa ostatnie piłki. Ostateczny był sfrustrowany przez Corrales.

Jordi Ribeira Nie widziałem trzeciego meczu, w którym nie byłem w stanie zagrać w reprezentacji Hiszpanii od czasu odejścia Japonii, co przyda się do dalszego zgłaszania szczegółów nowego zespołu. Zmierzą się z Europejczykami, bez prób, a wielu odwołanych z powodu epidemii.

Karta techniczna

26 – Espa: Pérez de Vargas (Corrales); Pecia, Maqueda (7), ngel Fernndez (5), Antonio Garcia (1), Aleix Gomez (1), G. Guardiola (3) Gurbindo, figueras (3), J. Caellas, Casado (1) Tarrafeta (3) , Sánchez-Migalln, Odriozola (1), Sol (1), Ario.

READ  Europejski Trybunał Sprawiedliwości obniżył o połowę karę nałożoną na Polskę

25 – Polska: Kornecki (Morawski); Pietrasik, Jędrasczyk, Moryto (7,5f), Krajewski (3,2p), Gebala (1), Przybyksi; Tassek (6), Oleznikowski (4), Adamsky, Beckman (1), Ciprasak (3), Kropkowski, Wołsak.

Marker co pięć minut: 1-2, 7-3, 8-3, 10-5, 12-8, 15-12; 17-13, 19-15,21-18, 23-19, 25-22, 26-25.

rbitros: Iniesta i Garcia. Wykluczyli McVeigh (dwukrotnie), Antonio Garcię i Ngela Péreza dla Hiszpanii oraz Beatrice, Volzak i Bench dla Polski.

Incydenty: Finałowy mecz Międzynarodowego Turnieju Hiszpanii. Muzyka pop. 1050 odwiedzających z El Sakhal, Quenca, 50% dozwolonej pojemności