19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co to jest lód Nescafe?  Mrożona kawa to internetowa sensacja

Co to jest lód Nescafe? Mrożona kawa to internetowa sensacja

podczas pandemii COVID 19w najwyższym punkcie, TIK Tok Dał nam nowy sposób napić się kawyjuż znane, ale uproszczone do kilku składników, które mamy w domu: a Kawa rozpuszczalnaz dużą ilością mleko I cukier — co pozwoliło na zwiększenie objętości i tekstury — a także dużo lód.

Więc kochanie mrożona kawa Wzrost masy i więcej gorące pory roku Kiedy temperatura w otoczeniu wzrasta tak bardzo, że niektórzy nie mogą jej złagodzić zimne napoje.

Jednak popularna marka kawa rozpuszczalnaI NescafeWypuściła swój produkt na sprzedaż „Lód Nescafe” I upewnij się, że Pierwsza w 100% rozpuszczalna kawa’ W woda Również zimne mleko I lód. Ale jak zwykle stało się istotne dzięki Magia aplikacji Z krótkich filmów i innych sieci społecznościowych.

W szybkim wyszukiwaniu witryn Internet supermarketów znajdujących się w Saltillopo prostu wejdź Walmart Udało nam się znaleźć produkt po cenie 99 meksykańskich pesokoszt, który został również wyrażony przez użytkowników, którzy wypróbowali produkt.

Możesz być zainteresowany: W lipcu nowy Starbucks Lord’s w Saltillo z większą ofertą degustacyjną

Chociaż wydaje się, że to ten sam plik wersje tradycyjne Z kawy to trochę więcej proszekpodczas gdy inne produkty zawierają a tekstura ziarna; Według zeznań w sieciach społecznościowych można osiągnąć to samo: wykonać pracę Zimna kawa z zimną wodą i lodemchociaż to jest trudny zdobyć Stopić całkowicie w krótkim czasie, co oferuje ten nowy produkt.

the promocyjny Produkt twierdzi, że tak „To pierwsza kawa parzona na zimno z doskonałą technologią szybkiego rozpuszczania bezpośrednio w zimnej wodzie lub mleku i cieszenia się zimnem”.

Czy Nescafe to dobry produkt? Tak mówi proroctwo

the Federalny Rzecznik Konsumentów (Profeco) przeprowadziła różne analizy kawa rozpuszczalnagdzie określili jego jakość i ilość uwolnionej kofeiny Magazyn konsumencki.

READ  Dyspozytor promuje stację benzynową ze względu na jej estetykę

Kawa Klasyk Nescafeczysta, rozpuszczalna wersja, była jedną z tych o najniższym odsetku cukry W porównaniu z innymi markami analizowanymi przez proroctwo, o 1,6%; Co do procentu kofeina Mam 3,4 proc. w sprawie pH 5 i procent wilgoć 3,3 proc.

Agencja chroniąca konsumentów nic nie znalazła przestępstwa zdrowotneI nie ma skrobia; W związku z tym przestrzegali zawartości netto wskazanej na swoich pojemnikach, a także informowali konsumentów zgodnie z art NOM-051-SCFI/SSA1-2010.

Dodatkowo, w drugim badaniu, zauważył, ilość kofeiny wynosiła 67,3 miligrama 200 ml napoju przeznaczony; Jest jednak niższy niż inne marki, takie jak „złoto„.

Dotychczas, proroctwo nie mrożony Żaden z produktów Nescafé nie jest wskazany na produktach Zauważyłem przeciwko Bezpieczeństwo zdrowotne; Chociaż, jak wszystkie produkty przetworzone, jest zalecany do spożycia Umiarkowany I obok jednego zbilansowana dieta.

Odkryj Millennium Nescafe Cool

Ze względu na wirusowe rozprzestrzenianie się tego produktu, użytkowników mediów społecznościowych Ich wiek jest powyżej średniej użytkownicy Internetu Ci, którzy korzystają z TikToka, wspominali, że produkt jest już w starszej wersji.’lata 90 I „dwa tysiące z Nescafe fajnektóry został wycofany, mimo że był bardzo lubianym napojem.

Możesz być zainteresowany: Generacja „Szybciej” Witamy w epoce „kontroli prędkości” życia z prędkością 1,5

Jednak kochanie Tysiąclecie to mówiTysiąclecie„Dla młodych pokolenie Z, Nescafe Cole to napój zrobiony z na bazie laktozy I Kawa.

To znaczy, to napój gotowy do piciaWięc Nie trzeba dodawać Więcej kawy, mleka lub cukru.

Ale wcześniej nagle zniknął z rynku Plotki o byciu „toksycznym”zostawić dużo Miłośnicy kawy ze złamanym sercem.

Próbowaliście już nowego Nescafe Ice? Powiedz nam. Czy to lepsze niż napój zrobiony w kawiarni?