3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracownik Walmart eksploduje z powodu kradzieży i nadużyć w przejściu z zabawkami

  • Według Federacji Pracodawców Republiki Meksykańskiej kradzież mrówek może prowadzić do strat do 10 000 milionów pesos rocznie.

  • Pracownik w krótkim filmie wyjaśnia, jak brakuje kompletnych produktów w ich opakowaniach, a nawet pokazuje niektóre zdemontowane i z brakującymi częściami.

  • Często zdarza się, że obiekty i produkty są niewłaściwie traktowane, a śmieci nie mają związku z tym, co sprzedaje się do obiektu w supermarketach, o czym świadczy praca.

Meksyk ma dla Meksykanów wiele możliwości robienia zakupów, rynków, sklepów samoobsługowych, magazynów, centrów zaopatrzenia i supermarketów; Jednak w tym ostatnim pojawił się problem, jak zauważył pracownik sieci Walmart w krótkim filmie pokazującym, w jaki sposób niektórzy konsumenci korzystają z udogodnień w salonie gier, Powód, dla którego pracownik Walmart eksplodował z powodu kradzieży i nadużywania produktów przez ludzi, Uszkodzenia obiektów i stwarzanie problemów pracownikom.

Uszkodzenia kradzieży mrówek

Coraz większym problemem dotykającym miliony organizacji są niewątpliwie straty związane z niewłaściwym traktowaniem produktów i kradzieżą, aspekt według Federacja Pracodawców Republiki Meksykańskiej (Coparmex), powodując straty w wysokości ponad 10 000 mln pesos rocznie. W ten sam sposób, zdaniem ekspertów, ten aspekt generuje 25-30 proc Nawet 15% zapasów firmy może się wyczerpywać.

Pracownik Walmart eksploduje za kradzież i nadużywanie narzędzi w automatach do gier

W krótkim filmie możesz zobaczyć, jak Pracownik Walmart eksploduje Po dotarciu do korytarza gier pojawia się seria nadużyć i utraty produktów, co wskazuje, że często zdarza się to w tym korytarzu, w którym konsumenci demontują, nadużywają, a nawet łamią produkty, oprócz pozostawiania żywności i śmieci, które nie należą na miejsce.

Jak można Obejrzyj wewnątrz wideokorytarz zwany grami, jest zabałaganiony i w kiepskim stanie, emocjonalny i budzi w pracownikach niechęć, która Wyświetla wszystko, co dzieje się w ciągu dnia roboczego W supermarkecie, choć na nagraniu użytkownik sieci kilkoma głośnymi słowami, którymi chce wyrazić swoje rosnące niezadowolenie, wskazuje, co się stało, oskarża rodziców niektórych młodych ludzi o brak dyscypliny, ponieważ to właśnie oni regularnie chodzą do tego przejścia.

READ  Narodowa loteria. Superior Draw 2722 29 kwietnia: Jaki numer został dzisiaj wydany?

Możesz zobaczyć karty do zbierania Pokemonów na filmie, zauważając, że wśród wszystkich paczek można zebrać „60 kulek”, Powód, dla którego w komentarzach pojawia się odcisk palca rozmowyOdnoszą się do aspektów, z którymi muszą się zmierzyć pracownicy obsługi klienta i promotorzy w supermarketach.

„Tylko ci, którzy pracują lub pracowali w obsłudze klienta w 100% zrozumieją chłopca, koniec”.Madeleine Noriega

„Ja, który nie pracuję w Walmarcie, dałem mi trochę odwagi, aby zobaczyć, jak dobrzy ludzie są osłami, wyrzucić coś i tam to zostawiają”, wercos „rzucam rzeczy i rzucam je i zostawiam je, gdy tylko usłyszę jakaś pani mówi, że dlatego im płaci, a nie, mój ludu, powinniście mieć więcej empatii dla innych. Ingrid Patricia Almaguer Martinez

Czytaj teraz:

Waldo’s Mexico otworzył swój 500. sklep; Rosja z zadowoleniem przyjmuje wymianę McDonalda
Z rozdziałem z South Park wspominającym Samuela Garcię i jego reakcję na niedobór
Reklamodawca chce przenieść serce Maradony do Kataru 2022 w ramach kampanii społecznej
Premiera Coca-Coli i Jack Daniel’s Jack & Coke: nowy napój debiutuje w Meksyku