29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało z Kailią Posey? Potwierdzone samobójstwo memowej dziewczyny

Meksyk /

Międzynarodowa sława dzięki ja ja Niestety marzenie o pozostaniu w świecie rozrywki Kelia Posey zmarła w wieku 16 latktóry rozprzestrzenił się po pojawieniu się w serialu „Maluchów i Korony” Jako ambitna królowa piękności dziecka.

W tym czasie mając zaledwie siedem lat, Kailia Posey dała życie wirusowemu memowi kto się w nim pojawia? zabawny kubek Przed kamerami podczas wywiadów w reality show, w którym matki i córki w uroczym, a czasem szorstkim otoczeniu rywalizowały w pokazie mody dziecięcej.

Co umarła Caelia Posey?

Rodzina potwierdziła mediom

TMZ

tak młody

Caelia Posey popełniła samobójstwo w Waszyngtonie

To po tym, jak pierwsze wersje wskazywały, że miał zginąć w wypadku samochodowym, ale w tę środę

Oficjalna przyczyna jego śmierci

więc jego krewni powiedzieli „przerażeni i zdruzgotani”, że mając zaledwie szesnaście lat postanowił wszystko zakończyć.

„Chociaż była genialną nastolatką, przed którą miała świetlaną przyszłość, niestety w lekkomyślnym momencie podjęła lekkomyślną decyzję o zakończeniu swojego ziemskiego życia” – tak brzmiały wypowiedzi jej rodziców, którzy ujawnili, że Chciała być pilotem i połączył to z karierą w modelingu i rozrywce.

Kim była Caelia Posey?

Urodzony 20 kwietnia 2006 w Stanach Zjednoczonych, Od trzeciego roku życia Kailia Posey żyła między pokazami mody, makijażem i konkursami piękności W towarzystwie matki, którą przedstawiła programy rzeczywistości i telewizji, wykorzystując sympatię i umiejętności młodej dziewczyny jako influencerki.

To było od 2009 do 2013 roku, kiedy Posey została gwiazdą słynnego serialu „Maluchów i Korony”transmitowane przez serię Umowa o wolnym handlu. W tym programie dziewczyny musiały pokazać swoją urodę, więc zostały stworzone i musiały używać sztucznych rzęs, paznokci, egzotycznych fryzur i sukienek jak każda profesjonalna modelka.