28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seria Marvel, którą musisz zobaczyć wcześniej

Doctor Strange 2 poruszy równie ważny temat wieloświata, a Marvel już pokazał nam szczegóły, jak to działa.

spoilery uwagi. dystans Avengers: Koniec gry (2019) w Studio Marvela Zdecydowałem się również rozwinąć poprzez platformę streamingową Disney Plus ze sznurkiem jak WandaVision, haczyk także Księżycowy rycerz. A każdy dobry fan sagi wie, że musisz zobaczyć wszystko wydane we właściwej kolejności, aby nie przegapić niczego z całej historii. Teraz będą strzelać Doktor Nieznajomy 2 Powinieneś przejrzeć serię co jeśli…? (Co by się stało gdyby…?)bo będzie wiele ważnych odniesień.

Po tym, co wydarzyło się w Spider-Man: Nie ma miejsca na dom, gdzie zaklęcie idzie nie tak, a jacyś źli ludzie z innych wszechświatów trafiają do głównego wszechświata, koncepcja wieloświata staje się bardzo ważna. W rzeczywistości jest kilka faktów, które się psują i są osobiste Ameryka Chavez (Zochitel Gomez) Poprosi o pomoc Magiczny Najwyższy. Ale co najważniejsze, będą różne wersje wielkich bohaterów podziwiać.

W filmie zobaczymy faktycznie pokazane postacie.

liga co jeśli…? Pokazuje nam wiele faktów i jest jeden, w którym Ultron Z klejnoty nieskończoności Zaczyna niszczyć wszechświaty. Uatu, strażnik Tworzy bardzo silny zespół składający się z Kapitan Carter, Gamora, Thor, Doktor Strange, Star-Lord/T’Challa i Killmongerkto ma pomoc Czarna Wdowa.

co jeśli…?

w filmie Doktor Nieznajomy 2 Zobaczymy wiele z tych postaci, takich jak Kapitan Carter (Hayley Atwell) Który również będzie miał swoją własną serię w prawdziwej pracy w Disney Plus s Dr Supreme Strange (Benedict Cumberbatch). Prawdopodobnie nie spędzą zbyt wiele czasu na wyjaśnianiu szczegółów postaci, dlatego warto zapoznać się z serią co jeśli…? Zanim obejrzysz tę nową odsłonę Studio Marvela.

Lubić Kapitan Carter Zamiast tego dostali serum Super Żołnierza Steve Rogers I podróżował do teraźniejszości, ale w filmie będzie częścią iluminujący. Chwila Doktor Strange Ma w środku wszelkiego rodzaju mroczne stworzenia. Ciekawie więc będzie zobaczyć, jaką rolę zagra w filmie.

READ  Zorya Vega opowiada o trudnym momencie, w którym przeszła po stracie pierwszego dziecka | Wideo

Doktor Nieznajomy 2 Premiera 6 maja 2022 r. Tymczasem serial co jeśli…? Możesz cieszyć się nim tyle razy, ile chcesz Platforma streamingowa Disney Plus.