29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co oznacza „atm” w wiadomościach WhatsApp?

Co oznacza „atm” w wiadomościach WhatsApp?

Wpisałem trendy On

wewnątrz WhatsApp My, użytkownicy, z sukcesem wynaleźliśmy komunikację z naszymi kontaktami. Niezależnie od tego, czy chodzi o emoji, gify, naklejki, czy też w tradycyjny sposób za pomocą słów, zawsze szukamy nowych sposobów na rozpoczęcie rozmowy w aplikacji mobilnej. W ramach tych innowacji i nowych języków cyfrowych istnieją pewne symbole lub ciągi liter, które mogą do nas dotrzeć i są dla nas obce, na przykład „BANKOMAT”. Czy już to wprowadziłeś wiadomość Z aplikacji?, wiesz Co to znaczy? Tutaj ci powiemy.

Komunikowanie się za pośrednictwem WhatsApp to obecnie jeden z najpopularniejszych i najszybszych sposobów, aby to zrobić. Wystarczy pobrać i zainstalować Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Na naszym telefonie komórkowym załóż konto, dodaj kontakty i to wszystko, możemy teraz wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe, pliki w różnych formatach, wykonywać połączenia i rozmowy wideo oraz cieszyć się wysyłaniem naklejek chwili.

Ale ponieważ lubimy być w mainstreamie, kontaktując się z kimś na tej platformie, powodujemy również pewną niejednoznaczność, używając pozornie nielogicznych sekwencji symboli lub liter, takich jak „bankomatCoraz popularniejsza aktywność, która nas zastanawia Co to znaczy.

Co oznacza „atm” w wiadomościach WhatsApp?

Fakt, że sieci społecznościowe są dziś cyfrową przestrzenią, w której mamy najwięcej interakcji, sprawia, że ​​szukamy nowych sposobów komunikowania się z naszymi obserwatorami lub kontaktami, dlatego trendem jest używanie emotikonów lub serii pozornie losowo wybranych liter lub cyfr.

I mówimy, że wydają się być wybrane przypadkowo, ponieważ w rzeczywistości są wybierane z jakiegoś powodu i z zamiarem powiedzenia czegoś konkretnej osobie, jak w przypadku „bankomatw wiadomościach WhatsApp.

On oznaczający od akronimubankomatJest to powiązane z wyrażeniem w języku angielskim (w tej chwili), które oznacza „w tej chwili”. Chociaż ta kombinacja liter jest często kojarzona również z wyrażeniem „automatyczny bankomat”, w sieciach społecznościowych nadano inny kontekst i znaczenie, więc jeśli otrzymasz te trzy wiadomości w wiadomościach WhatsApp, tak naprawdę kontakt chce Ci powiedzieć „w tej chwili”.

READ  Halo Infinite promuje dwa nowe, wspaniałe zwiastuny akcji na żywo

To wyrażenie może ci powiedzieć, czy w momencie, kiedy do niego piszesz, jest on niedostępny, zajęty lub chce, abyś nie rozpraszał go w tym momencie. Ale możliwe jest też, że wysłał Ci „bankomat”, bo chce, żebyś mu teraz w czymś pomógł.

Ważną rzeczą w tym przypadku jest to, że kiedy otrzymasz Wiadomości z literamibankomat” W WhatsApp Najpierw poznaj kontekst, w jakim wiadomość jest do Ciebie wysyłana, a następnie dokonaj odpowiedniej interpretacji, aby uniknąć nieporozumień.

Obserwuj Heraldo Benario w Google News i spróbuj Kliknij tutaj.