3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Circle Search, jedna z najlepszych nowych funkcji w Galaxy S24, pojawi się na Pixelu 8 w tym miesiącu

Circle Search, jedna z najlepszych nowych funkcji w Galaxy S24, pojawi się na Pixelu 8 w tym miesiącu

Jeśli we współpracy z Google opracowano niesamowitą funkcję inteligentnego wyszukiwania, którą Samsung wprowadził wczoraj, można przypuszczać, że funkcja „Circle to Search” już wkrótce będzie dostępna w telefonach Pixel.

Opracowana we współpracy z Google funkcja „Circle to Search” jest jedną z najbardziej godnych uwagi funkcji GalaxyAI

Od tego czasu minęło dużo czasu Amnesty International i Boty czatowe Pokazali, że potrafią znacznie skrócić główną pracę Google, która nie zapomina o tym czy tamtym konkretnie Poszukiwania zawsze były powodem jego istnienia i istnienia. W branży technologicznej. Być może z tego powodu od Mountain View oczekiwano, że przeznaczy wiele swoich zasobów na usprawnienie wyszukiwania i zaoferowanie użytkownikom nowych opcji, co widzieliśmy wczoraj podczas konferencji Samsung Unpacked 2024.

Seulski gigant po raz kolejny był z niego dumny Współpraca z Googlem Aby zapewnić pewne ulepszenia zawarte w pliku Luksusowy pokój Oprogramowanie Galaxy AI, w tym Wyróżniało się to bez dwóch zdań „Dział badań”niemal magiczna funkcja, która na to pozwala Znajdź jakiekolwiek istotne informacje Za pomocą prostego gestu Zaznacz okrąg Wszystko, co zobaczymy na ekranie.

Była to kwestia czasu i logiki, bo jeśli „Circle to Search” powstanie we współpracy Google i Samsunga, najnowszy Pixel 8 również powinien otrzymać tę funkcję: stanie się to 31 stycznia!

Opcja ta pojawia się w pierwszej kolejności w przypadku telefonu Galaxy S24 Ultra, który wczoraj rozpoczął okres przedsprzedaży od ekskluzywnych ofert. Choć został opracowany pomiędzy Google i Samsungiem, logiczne było sądzić, że pikseli Wykonane przez Google Oni również wkrótce go otrzymają „Dział badań”co ma również miejsce obecnie Potwierdzają to nam od Google Podaj więc daty.

I dlatego możemy to teraz potwierdzić „Dział badań” Początkowo będzie dostępna wyłącznie na Pixelu 8 i Galaxy S24. Premiera na całym świecie odbędzie się 31 stycznia 2024 roku Ale bez podawania terminów ani informacji o dostępności telefonów komórkowych innych marek w tej chwili.

READ  iPhone 12 Pro Max spada w cenie na Amazon

Tak to będzie działać „Dział badań” Na telefonach Pixel

Ponieważ Galaxy S24 Ultra ma rysik S-Pen, bardzo łatwo jest pomyśleć o tworzeniu okręgów za pomocą rysika, ale Funkcja będzie dostępna także dla każdego telefonu komórkowego bez niej ołówekumożliwiając użytkownikom Narysuj okrąg wokół dowolnej informacji wyświetlane na ekranie, aby wyszukać powiązane rzeczy.

W tym celu będzie to konieczne Naciśnij długo przycisk strony głównej lub pasek nawigacyjny, aby rysunek został aktywowany. Google mówi nam, że to dużo Wygodniejsze i łatwiejsze niż robienie zrzutów ekranu, a następnie wyszukiwanie w Google Lensczyli poprzednia metoda.

„Dział badań” będziesz używać Wielokrotne wyszukiwanie za pomocą Google AI Wyposażony w Gemini, akceptuje zatem zapytania multimodalne Możliwość użycia tekstu, obrazów lub dowolnego innego parametru Wyszukaj i uzyskaj pełniejsze i kontekstowe odpowiedzi: produkty do kupienia, wszelkiego rodzaju informacje, powiązane obrazy itp….

Co najlepsze, możemy wyszukiwać nie tylko za pomocą kręgów, ale także… Zaznacz także tekst lub doodle na dowolnym elemencie Aby wyszukać istotne informacje, a więc w istocie „Dział badań” To nie tylko kręgi.

Google potwierdza to w swojej oficjalnej notatce To się rozciągnie „Do większej liczby smartfonów premium z systemem Android” Może pod koniec tego roku, ale na razie Bez podawania konkretnych dat I uruchom wyłącznie najnowszą Główny Od Google'a i Samsunga.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.