9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiquis Rivera wyjaśnia głębokie przesłanie swojej sukienki na rozdaniu nagród Billboard

Zdjęcie Chiquisa Rivery Był jedną z gwiazd, które były w Nagrody Billboardu 2021Jednak piosenkarka spotkała się z ostrą krytyką za oszałamiającą pomarańczową sukienkę, której dedykowana była mocna wiadomość Społeczność łacińska.

ten Córka Jenny Rivera Zdumiony jego obecnością na czerwonym dywanie na imprezie, która rozpoznaje najlepszych w Muzyka po hiszpańsku która odbyła się 28. edycja w ostatni czwartek, 23 września w Watsco Center, Coral Gables, in Miami, Floryda.

Może Cię zainteresować: Chiquis Rivera w przepięknym widoku z domu towarowego Kate del Castillo; Zdjęcie

Piosenkarka miała na sobie elegancka sukienka Pomarańczowa z turkusowymi kwiatami w pasie i na ramionach. Sukienka, marszczona po bokach i z tyłu, odsłania krągłości Zdjęcie Chiquisa Rivery Odsłania jej cudowną osobowość.

członek Dynastia Rivera Nie ustrzegł się przed byciem celem negatywnych komentarzy na temat swojej sukienki, na co nie wahał się odpowiedzieć mocnym przesłaniem. Świergot W którym wskazuje, że jest prawdziwą kobietą, która nie boi się wyzwań i ryzyka.

Inspiracja Chikes Rivera

W historiach jej córki na Instagramiegrupa wokalnaZauważył, że sukienka niesie silne przesłanie dedykowane społeczności łacińskiej, jak świętują Stany Zjednoczone Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego.

Zdjęcie Chiquisa Rivery Wyjaśnił, że paznokcie, sukienka, makijaż, fryzura i buty zostały zaprojektowane i wykonane przez Latynosi, to hołd dla talentu w Zjednoczone państwo.

Może Cię zainteresować: Policzki Rivera broni się przed hejterami w odważnym stroju, „Jestem prawdziwą kobietą”, potwierdza

Wyjaśnił, że sukienkę zaprojektowała młoda kobieta dominikański Co wskazuje kolor pomarańczowy? tropikalny i Karaiby. Podczas gdy włosy są inspirowane małą syrenką z meksykańskiej gry”loteriaPaznokcie zaprojektowała dziewczyna kubański.

Od tego czasu obchodzony jest Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego 15 września Do 15 października każdego roku w Stanach Zjednoczonych była to okazja do opublikowania innej daty Wspólnoty łacińskie z krajów takich jak Meksyk oraz inni z Ameryki Środkowej i Południowej.

READ  Eza Gonzalez: Ile miesięcznie płaci za swoje luksusowe mieszkanie w Nowym Jorku | Nowy Jork | Nowy Jork | celebrytka nnda nnlt | Sława