23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paula Rojas płacze Consuelo Duval nad tymi emocjonalnymi szczegółami: zdjęcie

Paula Rojas i Consuelo Duval Są dwiema najbardziej ukochanymi postaciami w meksykańskiej telewizji, ponieważ dzięki swojej charyzmie udaje im się stworzyć wspaniały kontakt z publicznością, a ponadto oboje łączy silna przyjaźń od kilku lat, która nasiliła się, odkąd dzielili kamery i mikrofony w Boska Sieć, Jednak wszystko wskazuje na to, że nie wszystko jest miodem na chipsach, bo pokazał to gospodarz „El Retador” Paula Rojas sprawiła, że ​​płakała.

Warto to zauważyć Paula Rojas Consuelo Duval nie płakała, żeby złożyć pozew Albo coś podobnego, ale wręcz przeciwnie, bo wszystko wskazuje na to, że teraz dzielą ich więcej niż tylko przyjaźń, bo w ten weekend Stali się łasicą Ponieważ aktorka i komik pokazała również na portalach społecznościowych, że jest matką chrzestną dzieci dziennikarza, z którymi zamierzali założyć swoją pierwszą firmę.

To było dzięki historii na Instagramie, gdzie Consuelo Duval Udostępnił zdjęcie stalowego krzyża, który wydaje się być pamiątką z pierwszego kontaktu, a część z nich napisał Emocjonalne słowa skierowane do Pauli Rojas.

Dawno nie płakałam z emocji jak dzisiaj. Bolało mnie nawet gardło z powodu guza, który utknął w tobie i nie pozwala ci (błogosław Boże) krzyczeć, bo zrobiłbyś „niedźwiedź”. Boże powiedz…” Wierzę”.

Na koniec napisał: „Niech Bóg chroni i prowadzi cię w każdej sekundzie, którą oddychasz… Dziękuję, towarzyszu Paula Rojas. To słowa aktorki, która zadebiutowała jako prezenterka w „El Retador”.

Paula Rojas i Consuelo Duval są teraz kumplami. Zdjęcie: IG: consueloduval

Paula Rojas nadal jest tajemnicą

przed wysłaniem Consuelo Duval, tytuł „Powietrze”, Paula Rojas, nie udzielili żadnej odpowiedzi na swoich portalach społecznościowych ani nie udostępnili filmów ani zdjęć wskazujących na pierwsze obchodzenie się z ich dziećmi, Leonardo i Paulo, którzy są efektem ich relacji z byłym piłkarzem Luis Roberto Alves „Zag”Ponieważ dziennikarka zawsze starała się w jak największym stopniu ukrywać swoje życie prywatne.

READ  Wypowiedź królowej Elżbiety II z Wielkiej Brytanii o Camilli z Kornwalii, która irytowała Charlesa Wellsa | Brytyjska rodzina królewska | Królewskie | nieruchomość | nnda nnni | Osoby

Warto zauważyć, że ostatnim razem Paula Rojas Opublikował coś o swoich dzieciach, które było dwa miesiące temu, kiedy kierowca potwierdził, że wyprzedził COVID-19 Podzieliła się tym, co najbardziej komplikowało chorobę, że musiała być z dala od swoich małych dzieci.

Relacje między Paulą Rojas i Consuelo Duval

Jak wspomniano wcześniej, pOla Rojas i Consuelo Duval Od wielu lat łączy Cię bliska przyjaźń, która stała się jeszcze silniejsza, odkąd oboje uczestniczyli w „Boska Sieć” Razem z innymi liderami udanego show tworzyli coś w rodzaju rodziny, ponieważ wyrażali to przy wielu okazjach, czego dowodem jest to, że zaledwie kilka dni temu Paula Rojas i Consuelo Duval nie mogli powstrzymać się od płaczu po tym, jak Natalia Telles ogłosiła, że ​​jest w ciąży.

Poza tym jest w nim kilka okazji Paula Rojas Consuelo Duval wyraził wzajemny podziwPonadto zauważyli, że oboje mają siłę, aby przejść przez podobne sytuacje w swoim życiu, więc mają bardzo silny związek.

Kierowcy dzielą się kredytami w Netas Divinas. Zdjęcie: netasdivinastv