30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiquis Rivera w przepięknym widoku z domu towarowego Kate del Castillo; Zdjęcie

Chiquis, córka zmarłej „Diva de la Panda” Jenny Rivery, wywołała ostatnio wiele kontrowersji w świecie rozrywki po opublikowaniu w mediach społecznościowych, zwłaszcza w Instagram.

35-letnia piosenkarka wywołała również tysiące komentarzy swoim zabawnym i kontrowersyjnym wizerunkiem, ponieważ od kilku lat udostępnia zdjęcia za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, na których widuje się ją w małych lub bez ubraniach lub w zmysłowych strojach, takich jak bikini i ultra-dopasowane mini sukienki, ale ten post już teraz Różne.

Nie jest tajemnicą, że Zdjęcie Chiquisa Rivery Był ofiarą wielu skandali i wszelkiego rodzaju plotek dotyczących jego życia miłosnego i życia Osobisty.

Chikes Rivera ma na sobie strój Kate del Castillo

Odkąd ogłosił swoją separację i rozwód z Lorenzo Mendes; Jednak teraz piosenkarka dzieli się za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, że jest lepsza niż kiedykolwiek, utrzymując poczucie własnej wartości, a także życie osobiste i zawodowe.

Pod tą panoramą plik Sławny Stał się odniesieniem dla muzyki meksykańskiej w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, ponieważ oprócz prezentowania swojej muzyki, udało mu się również podbić sieci społecznościowe poprzez wiele ubranie.

Ostatnio słynna córka Jenny RiveraOpublikowane w sieciach społecznościowych z garnitur Który przyniósł tysiące komentarzy od tysięcy obserwujących w sieci społecznościowej Instagram.

Linia odzieży Kate del Castillo

To kombinezon, który jest częścią kolekcji i sklepu odzieżowego Kate del Castillo, która jest meksykańską aktorką, bizneswoman i producentem; Chodzi o jego markę KDC, która została wydana 24 sierpnia, a za pośrednictwem filmu na Instagramie kobieta, która była związana z „El Chapo Guzmán”, podzieliła się, że ma obecnie różne style ubrań tylko dla kobiet.

W tym sensie Del Castillo udowodniła, że ​​jej projekty są wyjątkowe, a one z kolei chcą wyrazić wygodę i elegancję w jednym ubraniu, ponieważ ma różne modele garniturów i ubrań, dzięki czemu kobiety są w pełni ubrane. . Lekka, luźna odzież, której celem jest umożliwienie im wykonywania codziennych czynności przy jednoczesnym poczuciu pełnego komfortu.

READ  Weź głęboki oddech, zanim zobaczysz fizyczną zmianę Mariski Hargitay spowodowaną jej zdrowiem za kilka dni

Olśniewający garnitur w sieci

W ten sposób Chiquis Rivera pozował z jednym z projektów Kate del Castillo, który wywołał tysiące komentarzy ze strony internautów.

Tutaj pokazujemy, jak Chiquis Rivera nosiła ten strój dla swoich tysięcy fanów:

O życiu policzków

Chikes Rivera urodził się 26 czerwca 1985 roku w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych; Piosenkarka, autorka tekstów, bizneswoman i pisarka, która zdobywa coraz większą sławę i sympatię amerykańskiej i meksykańskiej publiczności.

Chiquis rozpoczęła karierę w 2014 roku, po opublikowaniu swojego pierwszego singla „Paloma Blanca”, zadebiutowała w telewizji międzynarodowej w Premios Juventud prezentując swój drugi singiel „Esa no soy yo”.

Córka Jenny Rivery brała udział w wielu programach telewizyjnych, ale była także obecna na wielu międzynarodowych i krajowych nagrodach muzycznych.