18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiquis Rivera w przepięknym widoku z domu towarowego Kate del Castillo; Zdjęcie

Chiquis, córka zmarłej „Diva de la Panda” Jenny Rivery, wywołała ostatnio wiele kontrowersji w świecie rozrywki po opublikowaniu w mediach społecznościowych, zwłaszcza w Instagram.

35-letnia piosenkarka wywołała również tysiące komentarzy swoim zabawnym i kontrowersyjnym wizerunkiem, ponieważ od kilku lat udostępnia zdjęcia za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, na których widuje się ją w małych lub bez ubraniach lub w zmysłowych strojach, takich jak bikini i ultra-dopasowane mini sukienki, ale ten post już teraz Różne.

Nie jest tajemnicą, że Zdjęcie Chiquisa Rivery Był ofiarą wielu skandali i wszelkiego rodzaju plotek dotyczących jego życia miłosnego i życia Osobisty.

Chikes Rivera ma na sobie strój Kate del Castillo

Odkąd ogłosił swoją separację i rozwód z Lorenzo Mendes; Jednak teraz piosenkarka dzieli się za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, że jest lepsza niż kiedykolwiek, utrzymując poczucie własnej wartości, a także życie osobiste i zawodowe.

Pod tą panoramą plik Sławny Stał się odniesieniem dla muzyki meksykańskiej w Stanach Zjednoczonych i Meksyku, ponieważ oprócz prezentowania swojej muzyki, udało mu się również podbić sieci społecznościowe poprzez wiele ubranie.

Ostatnio słynna córka Jenny RiveraOpublikowane w sieciach społecznościowych z garnitur Który przyniósł tysiące komentarzy od tysięcy obserwujących w sieci społecznościowej Instagram.

Linia odzieży Kate del Castillo

To kombinezon, który jest częścią kolekcji i sklepu odzieżowego Kate del Castillo, która jest meksykańską aktorką, bizneswoman i producentem; Chodzi o jego markę KDC, która została wydana 24 sierpnia, a za pośrednictwem filmu na Instagramie kobieta, która była związana z „El Chapo Guzmán”, podzieliła się, że ma obecnie różne style ubrań tylko dla kobiet.

W tym sensie Del Castillo udowodniła, że ​​jej projekty są wyjątkowe, a one z kolei chcą wyrazić wygodę i elegancję w jednym ubraniu, ponieważ ma różne modele garniturów i ubrań, dzięki czemu kobiety są w pełni ubrane. . Lekka, luźna odzież, której celem jest umożliwienie im wykonywania codziennych czynności przy jednoczesnym poczuciu pełnego komfortu.

READ  Will Smith otrzymuje wsparcie od SONY

Olśniewający garnitur w sieci

W ten sposób Chiquis Rivera pozował z jednym z projektów Kate del Castillo, który wywołał tysiące komentarzy ze strony internautów.

Tutaj pokazujemy, jak Chiquis Rivera nosiła ten strój dla swoich tysięcy fanów:

O życiu policzków

Chikes Rivera urodził się 26 czerwca 1985 roku w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych; Piosenkarka, autorka tekstów, bizneswoman i pisarka, która zdobywa coraz większą sławę i sympatię amerykańskiej i meksykańskiej publiczności.

Chiquis rozpoczęła karierę w 2014 roku, po opublikowaniu swojego pierwszego singla „Paloma Blanca”, zadebiutowała w telewizji międzynarodowej w Premios Juventud prezentując swój drugi singiel „Esa no soy yo”.

Córka Jenny Rivery brała udział w wielu programach telewizyjnych, ale była także obecna na wielu międzynarodowych i krajowych nagrodach muzycznych.