18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Billboard Latin Music Awards: Paquita la del Barrio ma problem z mikrofonem, a Bad Bunny wchodzi na scenę, aby pomóc celebrytom podczas Billboard Latin Music Awards | z boku

W czwartek 23 września centralny koncert W Watsco Center na Uniwersytecie w Miami w Stanach Zjednoczonych. Koncert zgromadził różnych artystów z branży rozrywkowej, aby poznać to, co najlepsze w muzyce latynoskiej.

Paquita la del Barrio okazała się jedną z uhonorowanych ceremonii i wyszła na główną scenę, aby odebrać nagrodę Billboard Artistic Career Award.

Po otrzymaniu nagrody meksykańska piosenkarka miała trudności z wygłaszaniem przemówienia i nie była dobrze słyszana, ponieważ nie mogła dosięgnąć mikrofonu.

W tej sytuacji piosenkarka Bad Bunny postanowiła wyjść na scenę, aby pomóc Paquita la del Barrio. Tłumacz „Go away” trzymał mikrofon, aby jego kolega mógł wygłosić przemówienie.

Weteranka wykorzystała ten moment z humorem i nazwała koleżankę „bezużyteczną”. Bad Bunny był trochę zaskoczony reakcją Paquety, ale Meksykaninowi udało się w końcu wręczyć jej list z podziękowaniami za to uznanie.

Polecany film

Daddy Yankee wprowadzony do Billboard Hall of Fame

Daddy Yankee wprowadzony do Billboard Hall of Fame
Ramon Luis Ayala Rodriguez, lepiej znany w świecie artystycznym jako Daddy Yankee, został wprowadzony do Hall of Fame podczas rozdania nagród Billboard. (Źródło: Latynoska telewizja)
READ  Cecilia Gentile, aktorka serialu „Poza”, zmarła po świętowaniu swoich urodzin - wiadomość z serialu