18 maja, 2024

Checo Pérez wystartuje jako drugi w Grand Prix Belgii

Checo Pérez zakwalifikował się na trzecie miejsce, ale ponieważ Max Verstappen będzie musiał odbyć karę, przesunął się na jedną pozycję na starcie.

Czeski Perez 3 miejsce w Grand Prix Belgii Ale zacznie z drugiego stopnia z powodu kary Max Verstappen.

Meksykanin zdobył 1m45.377s podczas swojego pierwszego startu w kwalifikacjach, który rozpoczął się 25 minut później z powodu remontu ochrony.

The czerwony Byk Nie mieli problemu z awansem do Q2, ponieważ jednym okrążeniem zajęli trzecie miejsce Czeski Perez, Podczas gdy Max Verstappen Zajął pierwsze miejsce z czasem 1:44,581. Podczas gdy, Carlos Sainz To było drugie miejsce.

Walka o pierwsze miejsce stała się bitwą pomiędzy czerwony Byk s FerrariJednak na początku drugiej kwarty przewagę miała Austriak. Czeski Perez Opublikował 1:44 794, tylko 0,071 z setek nieśmiałych Max VerstappenPodczas gdy Carlos Sainz był trzeci.

czerwony Byk Był silny od samego początku i to zdjęło z nich presję, by pojechać na drugie okrążenie, więc wypuścili resztę kierowców. Ta decyzja otworzyła drzwi Karol Leclerc Niespodzianka i zostań na pierwszym miejscu z wynikiem 1:44,551.

Q3 był bitwą o pierwsze miejsce pomiędzy Czeski Perez s Carlos SainzWynika to z kar Karol Leclerc s Max Verstappen. Facet z Guadalajary miał na pierwszym okrążeniu wynik 1:44,462, co dało mu trzecie miejsce, Carlos Sainz był drugi, a Verstappen zajął pierwsze miejsce w skali 1:43.665.

Perez musiał pracować sam na swoim ostatnim okrążeniu, jak byk wołowy Zdecydowałem, że Max Verstappen Nie dało mu to powietrza, żeby dostać się na pierwsze miejsce.

w tej sytuacji, Czeski Perez Nie mógł wykorzystać ostatniego startu i po kiepskim okrążeniu zajął trzecie miejsce, podczas gdy Carlos Sainz Popełnił błąd, kiedy nadepnął na żwir przy swojej ostatniej szansie na zajęcie pierwszego miejsca.

READ  Zagadka rozwiązana: czy to prawda, że ​​Cristiano Ronaldo ma klauzulę umożliwiającą grę w Newcastle, jeśli zakwalifikuje się do następnej Ligi Mistrzów?

Carlos Sainz wystartuje pierwszy i będzie dzielił pierwszy rząd z rodowitym Jalisco.