19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carmen Campozano atakuje użytkownika Twittera, który śmieje się z jej nosa: „Babuso”

Zdjęcie Carmen Campuzano Zazwyczaj są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. w ostatnich dniach , Aktorka i modelka Wszystko poszło przeciwko Użytkownik Twittera Kto udostępnił w nim mema? pieszcząc jego nosSzczegóły jego twarzy, które przez lata były przedmiotem żartów.

Za pośrednictwem wspomnianej sieci społecznościowej zastanowił się głośnik wysokotonowy Jak robią test PCR dla 50-letniego modelu?, który jest szybkim sposobem na wykrycie COVID-19 Przez Wkładanie wacika do nosa. Mem pochodzi z serii Rick i Morty, gdzie ta ostatnia postać budzi się zmieszana.

Po dniach tweetowania miał wiele reakcji i komentarzy na ten temat, Zdjęcie Carmen Campuzano odpowiedział: „Ostrożnie i teraz, ślisko”. Jednak jej interwencja na tym się nie skończyła, ponieważ celebrytka przesłała tweeta i zadała następujące pytanie:

„Czy twoja matka wie, że tak atakujesz kobiety?”

Użytkownik, który naśmiewał się z nosa Campozano Niedawno napisał na Twitterze: „Hahahaha mam 9 polubień dla tego tweeta i pole Dolary kalifornijskie # do odpowiedzi, dziś ma tylko 600”, do których Campozano odpowiedział: „Więc możesz zobaczyć, że beze mnie twoje konto i twoje istnienie pozostaną niezauważone”.

Co się stało z Carmen Campozano na jej nosie?

Przez długi czas był to temat rozmowy Zdjęcie Carmen Campuzano ona była Ciągłe zmiany w nosie, bo sama to zaakceptowała Był uzależniony od narkotyków. Ponadto wiele lat temu otrzymał ciężki cios w tę część twarzy i Korekcja nosa, której nie lubisz.

W efekcie, w połączeniu z problemem uzależnienia, aktorka i modelka przeszły wiele operacji, aby: Popraw wygląd swojego nosa. W maju mówiła o tym, jak trudno było jej stawić czoła krytyce mediów i ludzi.

„Czułem się kruchy i słaby. Miałem ogromny moment o uzależnieniu. Jestem wdzięczna Bogu i życiu i Mój lekarz, który zrekonstruował mój nos I wszystkich, którzy dali mi pewność siebie, abym mógł się podnieść”. Zdjęcie Carmen Campuzano za program Mimi jest z tobą.