25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziewczyna Juana Pablo Mediny jedzie na wakacje i zdradza swoje dni po tym, jak stracił nogę

przez twoje konto InstagramI Paulina Davila Dziewczyna Juan Pablo Medina Weź udział w serii Kino Kto pokazał, że jest na wakacjach, ale bez niego Mąż.

Powinniśmy o tym pamiętać kilka dni temu Juan Pablo Medina Został przewieziony do szpitala w nagłym wypadku po strzelaninie z powodu: Koagulacja W rezultacie było Cięcia jeden z nogi.

Z powodu tego stanu zdrowia, przez który przechodzi Juan Pablo MedinaNiektórzy nie widzieli dobrze, że Paulina zajmie kilka dni i zostawi swojego chłopaka „sam”.

Dlatego zamieścił tak wiele komentarzy pod zdjęciami Instagram Stwierdzili, że nie zgadzają się z tym, że jest na plaży. „W tych sytuacjach, kiedy widzisz, kim jest w życiu! A żeby mieć taką kobietę, zostawia cię przy pierwszej zmianie, lepiej zawiązać spodnie i powiedzieć prawdę” – pyta jeden z użytkowników.

ale Juan Pablo Medina Nie zawahał się skomentować, Sławny Napisał kilka emotikonów, w których można zobaczyć, jak bardzo jest zakochany w swojej dziewczynie i jest to sprzeczne z tym, co myślą, że czuje się wspierany teraz, gdy jest w tej sytuacji.

A młoda kobieta odpowiedziała z sercem i ogniem, wyjaśniając, że związek był w najlepszym wydaniu i że odprężenie po intensywnym obciążeniu pracą zajęło tylko kilka dni.

Paulina Davila Znana w Meksyku z roli Mariana Jazbek zatrudnienie Luis Miguel: Seria, która jest oryginalną produkcją Netflixa i do tej pory zawsze była bardzo powściągliwa w swoim życiu intymnym.

READ  Horoskopy 17 stycznia: MHONI VIDENTE ujawnia, co nas czeka w każdym znaku w tę środę