14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwayne Johnson odpowiada oficerowi policji z Alabamy, Doppelgangerowi „dopasowującemu go”

Dwayne Johnson odpowiedział po tym, jak zdjęcie jego „szalonego” sobowtóra stało się wirusowe w mediach społecznościowych.

W zeszłym tygodniu funkcjonariusz policji z Alabamy zwrócił na siebie powszechną uwagę po tym, jak ludzie zauważyli, że wygląda „dopasowany” do gwiazdy. wycieczka do dżungli.

Kilka osób korzystało z mediów społecznościowych, aby skomentować „nadprzyrodzone” podobieństwo między Johnsonem a biurem porucznika Erica Fieldsa z Departamentu Policji Hrabstwa Morgan.

w wypowiedziach AL.com Fields powiedział, że nazywają go „synem miłości Rocka i Vin Diesela”. 37-latek dodał: „Zgadzam się z nimi, są zabawni, zabawni. Myślę, że ludziom może być gorzej”.

Od tego czasu Johnson został ostrzeżony o rosnącej obecności w Internecie ich podobieństwa i zgodził się na uderzające podobieństwo między nimi.

„Och m…! Niesamowite”, napisał Johnson na Twitterze, udostępniając zdjęcie Fieldsa po lewej i siebie po prawej.

„Bądź bezpieczny bracie i dziękuję za twoją służbę. Pewnego dnia będziemy pić Teremana i muszę wysłuchać wszystkich twoich rockowych opowieści, ponieważ wiem, że je masz. #ericfields”.

Aktor założył Teremana, swoją wytwórnię tequili w 2019 roku.

Czytaj więcej: Kelnerka mówi, że daje napiwek, gdy ludzie są „niegrzeczni”

Fani skomentowali post Johnsona zszokowani fizycznymi podobieństwami między nimi.

Jeden z użytkowników napisał: „Nigdy nie widziałem postaci bardziej podobnej do niej”. Inny dodał: „Czekaj, czy to nie ty sam?”

Trzecia osoba napisała: „Nie mogę uwierzyć, że zdjęcie po lewej to nie ty!”

READ  Shakira: Oto dziewięć „strojów zemsty”, które Kolumbijczyk założył przeciwko Piqué