22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

CAF wzmacnia swoją międzynarodową obecność we Wspólnocie Sygnalizacyjnej (Polska)

Hiszpania – 20.09.2021: CAF Signaling, techniczna spółka zależna Grupy CAF, specjalizująca się w systemach sygnalizacji kolejowej, nawiązała współpracę z firmą Komput, wiodącą branżą kolejową w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki temu strategicznemu sojuszowi hiszpańska firma technologiczna wzmacnia swoją obecność na arenie międzynarodowej i dodaje nowy kamień milowy do swojego planu ekspansji.
Dzięki tej umowie obie firmy uzupełniają swoje siły i gromadzą swoją wiedzę w celu opracowania interfejsu między interpolacją elektroniczną Combutin „MOR 3 a sygnalizacją CAF” AURIGA ETCS L2. Związek ten wzmacnia pozycję lidera obu firm jako kluczowych punktów przy opracowywaniu projektów ETCS w Polsce, dzięki temu wyrafinowanemu rozwiązaniu technicznemu.
Dzięki współpracy działów R&D obu firm, CAF Signaling otwiera istotną lukę między polskim rynkiem a możliwością wdrożenia swojego systemu ETCS w sieci kolejowej kraju środkowoeuropejskiego.
„Ten sojusz jest ważny dla obu firm. Dzięki tej umowie będziemy się wzajemnie uzupełniać i zapewnić zaawansowane rozwiązanie technologiczne w kraju, w którym sektor kolejowy jest w pełnym rozkwicie. Szansa, która jest najważniejszym punktem Pascal Chlorine, Dyrektora Zarządzającego sygnału CAF.
„Z dumą ogłaszamy tę umowę. Wierzymy, że jest to ważny krok dla polskiego rynku kolejowego. Do jego realizacji nie jest potrzebny długotrwały proces certyfikacji, ponieważ poszczególne elementy organizacji posiadają niezbędne certyfikaty pośrednie CE, – powiedział Arthur Marzkinwich, dyrektor generalny Komput.

  • Obie firmy spotykają się na Targach Kolejowych Drago, które odbędą się w Polsce w dniach 21-24 września
  • Spółka zależna Grupy CAF kontynuuje realizację strategii ekspansji
  • Dzięki temu sojuszowi CAF Signaling może stać się jedną z wiodących firm w polskim przemyśle kolejowym.

Sygnalizacja i obliczenia CAF w Draco 2021
Jako pierwsze wspólne wydarzenie publiczne, obie firmy będą reprezentowane na Salonie Przemysłu Kolejowego Draco, który odbędzie się w dniach 21-24 września w Amber Expo Gdańsk (Polska). Jest to druga co do wielkości wystawa techniki kolejowej w Europie, skupiająca czołowe polskie i międzynarodowe firmy z dziedziny transportu i logistyki, transportu miejskiego i transportu publicznego.
W tej 13. edycji CAF Signaling and Compute po raz pierwszy zapewni interfejs między elektroniczną blokadą MOR 3 a sygnalizacją CAF 'AURIGA ETCS L2.

READ  Polska atakuje swoją wielką postacią i chce zajść daleko w Katarze

Źródło: Przedsiębiorstwo kolejowe