28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska zakwalifikuje się do finału play-off jako wyjście Rosji i przełożenie klucza na Ukrainę

FIFA potwierdziła we wtorek, że Polska zakwalifikuje się bezpośrednio do finału europejskich eliminacji, jeśli Rosja zostanie wyeliminowana. Katar gospodarzem Mistrzostw Świata 2022

Drużyna pod wodzą Roberta Lewandowskiego musiała zmierzyć się z Rosją w jednym z sześciu meczów play-off, które określiłyby ostatnie trzy miejsca w Europie. W ten sposób, Zwycięzca Szwecji-Czech zmierzy się z Polską o bilet na Mistrzostwa Świata.

– Biuro Komitetu Organizacyjnego FIFA zdecydowało, że Polska automatycznie przejdzie do finałów 28 marca, zgodnie ze wspólną decyzją z Komitetem Wykonawczym UEFA z 28 lutego o zakazie udziału wszystkich rosyjskich drużyn w meczach FIFA i UEFA do odwołania. Zmierzy się ze zwycięzcą meczu ”FIFA wydała oświadczenie.

Z drugiej strony, Odroczenie klucza uczestnictwa Ukrainy jest oficjalne, Kraj dotknięty konfliktem wojennym. Ta drużyna ma zagrać ze Szkocją 24 marca, ale tak się stanie W czerwcowym oknie International. Kolejny konflikt tej siły, Walia-Austria, również został przełożony.

„3 marca Ukraińska Federacja Piłki Nożnej wysłała list do FIFA, prosząc o przełożenie meczów na wczesnych etapach Mistrzostw Świata, ponieważ w tej sytuacji nie mogli zorganizować podróży i treningów dla swojej drużyny.

W porozumieniu z czterema federacjami członkowskimi biorącymi udział w UEFA i European Qualification Tour A jednogłośnie uzgodniono przyjęcie tej prośby w interesie jedności. Mecz pomiędzy Szkocją a Ukrainą, pierwotnie zaplanowany na 24 marca, zostanie przełożony na czerwiec, co spowoduje przełożenie meczu pomiędzy Szkocją a Ukrainą oraz Austrią w starciu Walii z Walią.”Wysłane przez FIFA.

READ  Polska zamknie najbardziej zanieczyszczoną elektrownię w Europie do 2036 r. | Węgiel