2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były zawodnik Toros Neza pokonał Piojo Herrerę kilka dni po przybyciu do klubu – Fox Sports

Były zawodnik Toros Neza pokonał Piojo Herrerę kilka dni po przybyciu do klubu – Fox Sports

jeden z Najbardziej zapamiętane klubyktórych już nie ma w pierwszej części, są legendarne byki nizaJednakże wyglądasz „szalony” I maski zanim meczezaznaczyli pokolenie, ale poza tym było ich kilka Pozew sądowy że ostatnio wychodzi na jaw.

niemieckie aranżacje ostatnio to potwierdził data od tego, co się stało Wesz Herrery I wyszedł Złamanie nosa Całkiem słusznie, bo chociaż tzw Zostało to ujawnione przez Turku Mehmeta jakiś czas temu dzisiaj DT Do Xolos wyszedł do zaprzecza.

Zalecamy następujące: Real Madryt odrzucił Hugo Sancheza jako DT, który miał go poprowadzić w Liga MX

To był Arangio uderzający Beogo Herrerę

W wywiadzie przeprowadzonym w Argentynie, niemiecki aranżacja ujawnił powód dla żadnego z nich On uderza Do Wesz Herrerygdyż wszystko wydarzyłoby się przed pojedynkiem, bo został mu poddany strzał krzyżowy I wszystko się psuje.

„Byliśmy grać A „posiekana” Piątek przed meczemTy Uderzyłem z piłka połowa kortu f Zaczął trzymać to przeciwko mnie, mówić rzeczy, ale nie wiem, dlaczego biorę to na siebie. podejdź do mnie Oczy Mizy I powiedziałem Germain, Herrera jest taki, gada i gada. Nie rób nic, bo cię ukarzą. Widziałem go w szatni i tak się stało„, Przyznaję.

niemieckie aranżacje Twierdzi, że wszystko PRAWDA I że w tym czasie nic się nie pojawiło Nie było telefonów komórkowych Do Nagrywaćale w tym walki wychodziłem Złamanie nosa Do Wesz Herrery I musieli Zabierz to W nosze.

Zalecamy następujące: Kobieta oskarża gracza Tigris o to, że nie rozpoznaje jednego z jej synów

„Tak to jest w 99% prawda za to, co mówisz. Nie wyszło to na jawBo nie było pliku komórka Do fotografowaćKtóry został tam w przebieralnia, ale jeśli. Myślę, że To były dni, kiedy przyjechałem. On był Wesz Herrery w nosze z złamany nos. To było bicie”. rządzić niemieckie aranżacje.

READ  Luis Romo oskarża najgorszy rzut karny w turnieju; Filtrują to w sieciach | Wideo