24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zamknij 2023 | Chuy Corona uwalnia bezpośredni cel Cruz Azul

sprzęt

– To będzie kluczowy mecz – ostrzegł kapitan drużyny. Maszyna O pojedynku, który stoczą w najbliższą sobotę z Pumami

© Imago 7Bramkarz Cruz Azul wie, że w meczu z Pumami będzie duża presja.

tak dobrze Niebieski krzyż Katastrofalny początek kampanii i po prostu ucierpiał Piąta porażka w tym koniec 2023 rw zespole Cement -Właśnie teraz- oddycha spokojem, na co to się przekłada optymizm Na zakończenie kampanii między Pierwsze osiem miejsc w rankingu.

W tym kontekście kapitanie Niebo jest niebieskie Jose de Jesus Corona Stwierdził, że pojedynek vs kuguary UNAM będzie miał kluczowe znaczenie Niebieski krzyż. W pojedynku stoi bramkarz Maszyna Uwaga, w najbliższą sobotę Będą dążyć do zwycięstwawynik, który pozwoliłby im wspiąć się na ważne pozycje w ogólny harmonogram.

Jasna jest dla nas sytuacja, w której się znaleźliśmyod ósmego miejsca dzielą nas dwa punkty i będzie to a impreza podstawowa. Są również w tej samej pozycji, chociaż z plikiem oczekujący mecz. mecz W najbliższą sobotę przeciwko PumomMyślę, że byłoby to bardzo przyciągające wzrok i zabawne dla obu hobby”.wskazując na Choi Korona.

Do tego bramkarz Niebieski krzyż Zdaje sobie sprawę, że impreza będzie doświadczać pewnej presji, ponieważ oboje są Maszyna Podobnie jak pracownicy uczelni Przeżywasz ciężkie chwile pod względem wyników; Ale, Jose de Jesus Corona Woli widzieć pozytywne strony i dąży do dobrego przedstawienia Stadion Azteków.

„Zamiast traktować to jako presję (mecz z Pumami), podchodzimy do tego z entuzjazmem, To będzie emocjonujący mecz z wielkim przeciwnikiem. Wiemy, że wygrywając, możemy, poprzez kombinację wyników, Skok na ósmą pozycjęwskazany.

Rozpoznaj wady

obok, Choi Korona Zdałem sobie sprawę, że gracze w ostatniej grze niebiański Popełniali poważne i poważne błędyCo ostatecznie spowodowało bolesną porażkę przeciwko Mazatlanowi. Z jego okopów i wierny swojemu stylowi, The Kapitan bierze na siebie odpowiedzialność.

„Chodzi o trafienia i chybienia. Pod koniec pierwszej połowy (kontra Mzatlán), Zdaję sobie z tego sprawęI Myliliśmy sięStraciliśmy koncentrację i mecz rozstrzygnął się po trzech przetrzymanych piłkach. To nas zdestabilizowało i nie mogliśmy mieć piłki. Wywołało to u nas wiele zdenerwowania i frustracji.Powiedział.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Pitbull Cruz Yoworks Jumbo zakończył się w 5 rundach