3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brązowy medalista Tokio 2020 otrzymał nieistniejący czek rządowy

Aremi Fuentes ujawnił, że nagrody ekonomicznej przyznanej przez gubernatora Baja California nie można odebrać

Aremy FuentesI brązowy medal w Tokio 2020, potępił to Gubernator stanu Kalifornia Dolna Jaime Bonilla, dała mu Sprawdzać, jako przypuszczalną nagrodę za ich występ w Igrzyska Olimpijskie, o wartości 50 tys. pesos, ale ten fundusz nie ma pieniędzy, a bank deklaruje, że nie istnieje.

„Dostaliśmy zachętę w wysokości 50 000 pesos, według szacunków, które zrobiliśmy na olimpiadzie. Oficjalne zdjęcie zostało zrobione i wszystko” – powiedział. Aremy Fuentes, na konferencji prasowej.

„Na dzień przekazania czeku nie widziałem cofnięcia kaucji, czeku nie było i jestem niezmiernie wdzięczny za wykorzystanie zdjęcia medalisty olimpijskiego. Nie chodzi o to, że na czeku nie ma pieniędzy. mówią mi, że nie istnieje” – dodał sportowiec olimpijski.

Ciężarówka wyjaśniła, że ​​rząd przekazał jej kolejne 24 000 pesos, ale odpowiada to kwocie zaległych stypendiów, więc nie może teraz odebrać rzekomej nagrody przyznanej jej przez rząd stanowy. Kalifornia Dolna.

„Dali nam dodatkową kwotę, 24 000 pesos, ale to kwota stypendium, która została naliczona z późnych stypendiów” – wyjaśnił. Aremy Fuentes.

Czek nie ma pieniędzy, nie istnieje. Inni medaliści olimpijscy, którzy pojechali do Tokio 2020A za medal olimpijski jego rządy dały mu 150 000 pesos plus 20 000 pensji miesięcznie, podczas gdy ja zarabiam trzy tysiące plus 3500 żywności, reprezentuję kraj od 2014 roku. To, co zrobili ze mnie, daj mi czek przed mediami, a to nie istnieje, nie ma pieniędzy.Zdobył brązowy medal.

READ  Nie tylko uratował Salernitanę! Memo Ochoa unika gniewu Jose Mourinho i Romy - Fox Sports

Medalista olimpijski czeka na nagrodę przyznaną przez rząd federalny, która została podniesiona z loterii na loterii na stadionie Azteca wraz z innymi nieruchomościami.