22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

García Torrano pozywa ESPN: „Żądam likwidacji, nie dostałem czapki”

Meksyk /

Aż do ostatnich konsekwencji z powodu Oddając 15 lat swojego życia Według jego słów: „Nie sufit” został odebrany jako odprawa za ich usługi. ESPN nie działa od kilku miesięcy, dziennikarz Angel García Torrano ujawnił, że złożył pozew przeciwko sieci telewizyjnej I że nie zamierza wycofywać się ze swoich roszczeń do minimum gwarantowanego przez prawo, takiego jak płaca za lata pracy.

„Jesteśmy na rozprawie, Pozwałem ESPN, ponieważ nie otrzymałem limitu likwidacyjnego przez prawie 15 lat w biznesie. Zaznaczam, że nikogo nie nienawidzę, ale nie planuję wyjeżdżać, poświęciłem swoje życie, poświęcasz wiele rzeczy w tym zawodzie, w soboty i niedziele w pewnym momencie chciałem odpocząć, a oni nie pozwól mi ”- powiedział rozmówca w wywiadzie dla Notatki Rabony.

„Moje odejście nie było takie, na jakie zasługiwałem. Poprosiłem o likwidację, która musi być przeprowadzona zgodnie z prawem, a jeśli firma jest amerykańska i nie przestrzega meksykańskich przepisów, w których została zarejestrowana, nie obchodzi mnie to. Nigdy nie znają mojej firmyNawet nie proszę o ponowne zatrudnienie. w sesjach, Firma rozpoznaje mnie tylko za rok pracy, którą wykonałem od prawie 15 latPytam tylko, co chroni mnie prawo – dodał mężczyzna, który na zamówienie telewizji Azteca zagrał miejsce w Sports TV w telewizji Azteca. Jose Ramon Fernandez.

García Toraño potwierdza: „Nikt mi nie powiedział, dlaczego trzymali mnie z dala od ESPN”

Garcia Turaneo Pamięta to odkąd przyjechał do miasta Sieć Programowania Sportu i Rozrywki W styczniu 2007 roku zachowywał się jak profesjonalista, a wyrazy wsparcia ze strony jego byłych kolegów z drużyny są prawdziwym odzwierciedleniem wspaniałego wizerunku, który pozostawił, z wyjątkiem tego, że żałował, że ci, którzy mogli pozwolić mu kontynuować pracę, odmówili mu, nie mając jeszcze szansa na wyjaśnienie.

mój ostatni dzień w ESPN Zaprogramuj mnie na gorąca piłka nożna W badaniu. Wielu wiedziało, że to mój ostatni dzień Krzyczałam, żeby się dowiedzieć i zapytałam, czy zrobiłam coś złego i gdzie ich zawiodłam. Wysłali mi dokument, w którym nie ma odwrotu, zostałem pominięty. Nikt nie miał rozwiązania, które podali moi koledzy, ja bardziej starałem się nie zostać zwolnionym, ale ci szefowie, którzy mieli rozwiązanie, nie chcieli go wdrożyć. Do dziś nie wiem dlaczego zabrali mnie z ESPNWydaje mi się, że doznałem wielkiej niesprawiedliwości, ponieważ w ciągu 15 lat dałem wszystko i nie zawiodłem w niczym, a jeśli tak, to chciałbym, żeby mi powiedzieli”.

ESPN nadal będzie moją miłością mimo wszystko: Toraño

Dzwoniący, który został wykluczony z firmy należącej do Disneya, twierdził, że nawet Zaoferowano obniżenie wynagrodzenia Dopóki nie został zwolniony, ale zignorowany i był to jeden z momentów, kiedy czuł, że świat się dla niego kończy, ponieważ Związany z jego rozwodem i śmiercią matki.

„ESPN był i zawsze będzie moją miłością, powiedziałem im, kiedy ostatnio rozmawiałem z nimi, aby spróbować utrzymać mnie w towarzystwie, nawet Zaproponowałem obniżenie pensji, bo kocham tę firmęDo moich kolegów i mojej pracy (…) Moja mama zmarła w styczniu 2021 roku przed rozwodem, Rozmawiałem z ESPN, aby błagać o odzyskanie pracy Ponieważ świat się do mnie zbliżał, ale nie oddzwonili.