25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bitcoin na poziomie 60 000 dolarów: dlaczego Peter Schiff uważa to za poziom ryzyka dla MicroStrategy

Bitcoin na poziomie 60 000 dolarów: dlaczego Peter Schiff uważa to za poziom ryzyka dla MicroStrategy

  • W weekend BTC ponownie przetestowało 60 000 dolarów w obliczu rosnących napięć na Bliskim Wschodzie.
  • Peter Schiff twierdzi, że spadek poniżej 60 000 dolarów byłby ryzykowny dla Bitcoina i jego posiadaczy, w tym MicroStrategy.

Bitcoina [BTC] Tymczasowo spadła do 60 000 dolarów w związku z tym, co obserwatorzy rynku łączą z eskalacją napięć na Bliskim Wschodzie w weekend. Od marca Bitcoin odbił się od tego poziomu trzykrotnie, co czyni go kluczowym poziomem wsparcia psychologicznego.

Pomimo odrobienia części weekendowych strat, Peter Schiff przestrzec Przełamanie poniżej 60 000 dolarów może narazić BTC i MicroStrategy na ogromne straty.

„60 000 dolarów stanowi fundamentalne wsparcie dla Bitcoina. Zdecydowane przebicie poniżej tego poziomu spowodowałoby potężny potrójny szczyt. Natychmiastowa prognoza niedźwiedzia to ruch do 20 000 dolarów.

Szacując szkody, jakie spowodowałby gwałtowny spadek do 20 000 dolarów za bitcoin, komentator wyjaśnił w MicroStrategy:

„Przy tej cenie MSTR miałby niezrealizowaną stratę w wysokości 2,7 miliarda dolarów na 214 000 bitcoinów zakupionych po średniej cenie 34 000 dolarów”.

Bitcoin: czy fundusze ETF z Hongkongu mogą stawić czoła ryzyku geopolitycznemu?

W chwili pisania tego tekstu Bitcoin odzyskał 65 000 dolarów po wstępnych raportach, że Stany Zjednoczone chcą zmniejszyć napięcia na Bliskim Wschodzie.

Ale inni obserwatorzy rynku ostrzegali byki kryptowalutowe, że problem jest daleki od rozwiązania. Quinn Thompson, założyciel skupionej na kryptowalutach Lekker Capital,

Mężczyzna;

„Ostrzegałbym ludzi, którzy interesują się kryptowalutami tylko ze względu na duże wpływy lub dlatego, że konflikt na Bliskim Wschodzie dobiegł końca”.

Jednak założyciel Galaxy Digital, Mike Novogratz, był przekonany, że BTC podniesie się po krachu. On Potwierdzać który – który;

„Wojny kosztują $$$…. „Modlimy się, abyśmy nie mieli większych, ale gdy ryzyko wzrośnie, Bitcoin powróci do trendu wzrostowego”.

Co więcej, analityk firmy zarządzającej aktywami VanEck zauważył, że w ostatnich tygodniach chińscy inwestorzy zaczęli inwestować w złoto, wypychając je na nowy poziom cen.

READ  Video: Capturan un nuevo prototipo de Tesla Cybertruck, con espejos laterales y posible dirección en las ruedas traseras

Analityk, w związku ze zbliżającym się wprowadzeniem na rynek funduszu ETF BTC w tym tygodniu

Wierzy BTC może również stać się paraboliczny.

„Nasz zespół ds. złota w VanEck, poziom S, uważa, że ​​paraboliczny wzrost cen złota wynika w dużej mierze z zakupów chińskich inwestorów, którzy chcą twardych aktywów, ponieważ rynek nieruchomości i giełda okazały się słabe.

Jeśli Hongkong zatwierdzi fundusze ETF Bitcoin, uważaj.”

To jest sytuacja Cena Bitcoina W dylemacie. Czas pokaże, który czynnik (zatwierdzenie funduszy ETF w Hongkongu czy napięcia na Bliskim Wschodzie) będzie miał dalszy wpływ na ceny Bitcoina w perspektywie krótkoterminowej.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.