18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bandai Namco zmieni logo i tak będzie wyglądało nowe logo


To całkiem normalne, że studio lub firma zmienia swoje logo, i to w każdym rodzaju działalności. Zamiast się zmieniać, wiele z tych firm opracowało swoje oryginalne logo, aby dostosować je do współczesności, i tak jest w przypadku Bandai Namco. Po wielu latach jest to sławne wydawca Japonia zmieni swój wizerunek i tutaj możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał nowy wizerunek.

Z nowym raportem firmy, Bandai Namco Ogłosili, że od przyszłego roku wydadzą swoje logo. Podobnie wyjaśnili, dlaczego zmiana była zasłużona.

„Nasze obecne logo odzwierciedla fuzję Bandai i Namco po połączeniu obu firm. Zostanie zastąpione nowym logo, które odzwierciedla nasz nowy cel. Wszystkie firmy ze słowem „Bandai Namco” w swoich nazwach zaczną go używać logo. Firmy z lub bez „Bandai Namco” będą również wyświetlane „W ich nazwach to nowe logo Grupy na wszystkich jej produktach i usługach. Pozwoli nam to zjednoczyć wartość wszystkich naszych produktów, usług i marek pod jednym hasłem i podnieść wartość marki takiej jak Bandai Namco Group na rynku globalnym.”

FAkuak_VQCMR2Pk

Jak widać, w nowym logo całkowicie zrezygnowano z bardzo charakterystycznych pomarańczowych i żółtych kolorów Bandai. Zamiast tego mamy prostszy projekt i prosty róż. Co myślisz o zmianie? Podziel się swoją opinią w komentarzach.

Pleca-Amazon-OK

Źródło: Bandai Namco
Rodolfo Leon

Redaktor w atomix.vg Gracz, entuzjasta filmów i miłośnik popkultury.

READ  To są nowe futurystyczne autobusy dla astronautów NASA