21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Badanie ujawnia najbardziej toksyczną grę wideo, a nie League of Legends »Hero Network

Badanie ujawnia najbardziej toksyczną grę wideo, a nie League of Legends »Hero Network

Chociaż gry wideo są głównym źródłem rozrywki dla wielu ludzi, mają tendencję do wydobywania tego, co najgorsze z każdego gracza. Często tracą panowanie nad sobą i denerwują się, że mają złą drużynę lub po prostu złą grę. To prowadzi ich do rzucania złych słów i niewłaściwych postaw, do których nie powinni się uciekać. Jednak ostatnie badanie oceniło gry wideo z najbardziej toksycznymi graczami, a numer 1 trafił do Rainbow Six Siege.

bić bingo Był odpowiedzialny za przeprowadzenie tego badania. Spędzili 25 godzin oglądając różne treści z gier wideo na Twitchu i YouTube Gaming, zebrali złe słowa wydane przy każdym zgłoszeniu i uśrednili je.

Jak wspomniano, gra, która niespodziewanie zajmuje pierwsze miejsce w rankingach, to Rainbow Six Siege, z 146 przekleństwami co 15 minut. Za nimi plasują się między innymi FIFA, Call of Duty, Halo MCC i GTA V.

Zaskakujące dla wielu jest to, że League of Legends nie znajduje się nawet w pierwszej piątce na tej liście. Pamiętaj, że MOBA Riot Games jest oskarżane przez wielu o to, że jest jedną z najbardziej toksycznych gier dostępnych obecnie. Skompilowana przez Buzz Bingo gra zawiera tylko 69 przekleństw co 15 minut.

Zaskakująca analiza różnych graczy w różnych grach rozgrywanych w badaniu, aby zauważyć, ile toksyczności jest wdychane w ich różnych tytułach. Należy zauważyć, że obecnie League of Legends nie jest tym, czym było kiedyś, i chociaż toksyczność nadal stanowi problem, jej wskaźniki znacznie spadły w porównaniu do lat poprzednich.

Inne wiadomości, które mogą Cię zainteresować: Netflix i Riot Games opublikowały pierwszy zwiastun serialu animowanego League of Legends

Śledź te i inne wiadomości na naszej stronie APP HERO SportPobierz na swój telefon komórkowy Android NS iOS. Dodatkowo możesz śledzić najważniejsze rozgrywki e-sportowe, drużyny i wyniki w jednym miejscu.

READ  Link do pobrania najnowszej wersji na Androida i komputer