23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ball otrzymuje obywatelstwo meksykańskie za miłość do Club America

Ball otrzymuje obywatelstwo meksykańskie za miłość do Club America

Meksyk To kraj, który zakochuje się w każdym, kto postawi stopę na jego ziemiach, jednak niektórzy są tak oczarowani, że decydują się tu na życie. Motywacje są różne, ale nigdy nie wydają się zawieść.

Jest tak np Joannę BurkettThe Dziewczyna nrKwaśny KOlonii Meksykanin z miłości Klub Ameryka. Ponadto w wielu swoich historiach i postach na Instagramie młoda dama dzieliła się swoją ogromną miłością do kraju i zespołu, w tym także swojej. INTo uczyniło go Meksykaninem przez prawie osiem lat.

„Mam już stałe miejsce zamieszkania. Mówiłem wam wczoraj, że dzisiaj pokażę wam, co będę robić. Czekałem na mój stały pobyt. Meksykański paszport będzie mniej więcej za rok.” Idę pić z radości, mam stałe miejsce zamieszkania, o którym tak długo marzyłem. ” Jonah opowiadał przez siebie. instagramie.

Wspomniał także, że jest wdzięczny za swoją miłość Ameryka Została Meksykanką i powiedziała, że ​​dziękuje matce za to, że stała się „czerwoną krwią” Amerykanką.

„Jestem fanem Club America od dziewięciu lat. Miłość zaczęła się, gdy moja mama dużo podróżowała do Meksyku, przyjaciółka, która zawsze nosiła koszulki drużyny z lat 80.: Reynoso, Miguel Ángel López i Jorge. Vieira. Ale Pamiętam, bo zawsze mówił o „Mistrze”. To jeden z największych posągów amerykanizmu.

„Ameryka to najlepsza drużyna w Meksyku, to król pucharów, to takie proste. W moim kraju nie ma zbyt wiele piłki nożnej. Kupiłam koszulkę flamenco z mężem, który jest w Brazylii i szuka drużyny, do której mogłaby dołączyć, ale kiedy założyłem koszulkę, nie wiedziałem, że to moja ukochana drużyna. Ale kiedy założyłem Amerykę, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Na koniec twórca treści podkreślił, że najpierw szukał różnych grup Udostępnij to Aby wiedzieć, który zespół zdobędzie jego serce, i obiecał Śiwa Odrzucili ją obcokrajowiecJednak w Ameryce Została przykryta, a reszta to historia..

READ  Donald Tusk: „Nowa koalicja przywróci Polsce należne jej miejsce w Europie” | Międzynarodowy