23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co najmniej 19 osób zostało rannych po zderzeniu samochodu z pieszymi w Polsce

Co najmniej 19 osób zostało rannych po zderzeniu samochodu z pieszymi w Polsce

Co najmniej 19 osób zostało rannych w piątkowym zderzeniu pojazdu z innymi samochodami zostaną nałożone Dla pieszych A Chodnik w północno-zachodnim Szczecinie PolskaWładze regionalne podają, że nie akt terroryzmu.

„W tym czasie mieliśmy incydent, w wyniku którego 17 osób zostało rannych, w tym trzy nieletnie i dwie w stanie krytycznym” – powiedział reporterom wojewoda Adam Rudowski. Kierowca został aresztowany Po próbie ucieczki.

Rzecznik lokalnej policji Paweł Pankaw zidentyfikował kierowcę pojazdu jako 33-letniego obywatela Polski i dodał, że „To nie jest akt terroryzmu„.

Według niego „mężczyzna za kierownicą forda focusa wjechał w grupę osób czekających na tramwaj na krytycznym skrzyżowaniu”. Szczecinie.

„Wstępna analiza wskazuje, że nie był pod wpływem alkoholu ani narkotyków” – dodał Bangav.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ​​samochód jechał z dużą prędkością, w centrum Szczecina wjechał w tłum pieszych, a następnie zderzył się z trzema innymi pojazdami. Zdjęcie: EFE

Z zeznań cytowanych przez polską prasę wynika, że ​​kierowca Jechał z dużą prędkościąPrzejście dla pieszych, chodnik i linia tramwajowa przytłoczyły tłum.

Po przekroczeniu skrzyżowania i ucieczce swoim pojazdem zderzył się z trzema innymi samochodami, których kierowcy zostali zlokalizowani. ranny.

Czytaj więcej Wideo: „Wrócę”. Rosyjski przywódca opozycji Nawalny pochowany ze ścieżką dźwiękową do Terminatora 2
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz na Whatsapp! Znajdź najodpowiedniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko na swoim urządzeniu mobilnym.

mcc

READ  Wyspy Owcze przegrały z Polską 32:28, co przekreśliło ich nadzieje na awans do drugiej rundy.