3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Austriacki milioner szuka 50 osób, które wyda 25 milionów euro

Austriacki milioner szuka 50 osób, które wyda 25 milionów euro

dziedziczka Miliarderka szuka ludzi, którzy mogliby wydać jej pieniądze. Chociaż wydaje się, że to początek jednego z tysięcy Fałszywe e-maile Dociera to do milionów ludzi na całym świecie i tym razem jest to prawda.

Marilyn Engelhornspadkobierca chemicznego giganta BASF Którego kiedyś posiadała jego rodzina Silne farmaceutykiUważa, że ​​odziedziczone bogactwa nie mają powodu istnieć, dlatego swoim bogactwem pragnie podzielić się z częścią współobywateli.

Czytaj

To luksusowa rezydencja, która od lat antagonizuje Donalda Trumpa i Jeffreya Epsteina

Znaczenie altruizmu

Kendall Jenner: Oprócz tego, że są wpływowe, to wszystkie dzieła byłego chłopaka Bad Bunny

urodzony w WiedeńJest jednym z najaktywniejszych rzeczników ruchu, w którym niektórzy uczestniczą Miliarderzy Mają autentyczne pragnienie dzielenia się swoim bogactwem w celu budowania bardziej demokratycznych społeczeństw.

„W Austrii najbogatszy jeden procent populacji populacja Posiada ponad 50% majątku. Oznacza to, że na sto mieszkańców przypada około połowa Bogactwo Pozostałe 99 procent musi dzielić się drugą połową. Prawie 4 miliony ludzi cierpi każdego dnia, a co z pozostałym 1 procentem? Jak najbardziej sprawiedliwie Dziedziczymy.

„Dla mnie Bogactwo Nagromadziło się zanim się urodziłem. Powstał dzięki pracy innych osób, ale moja rodzina mogła odziedziczyć własność domu firma „W ten sposób otrzymują wszystkie owoce swojej pracy” – mówi Engelhorn (31 l.).

Choć od jakiegoś czasu nawoływał do zwiększenia obciążeń podatkowych na DziedzictwoEngelhorn zauważył, że jego propozycja nie spodobała się ludziom Koła polityczneWybrał więc nowy pomysł.

Znajdź 50 dobrych obywateli

Nowym pomysłem bogatej dziedziczki jest znalezienie pięćdziesięciu ludzie Co reprezentuje mniej więcej różnorodność społeczeństwo austriackie: Zostaną wybrane osoby w różnym wieku, o różnym dochodzie, statusie społecznym i kulturowym, aby dowiedzieć się, co zrobić z pieniędzmi.

W pierwszym etapie do operacji zostanie wybranych 10 000 szczęśliwców, z których wyjdzie 50 osób. Finaliściktóra będzie się spotykać przez sześć weekendów, aby zdecydować o przyszłości szczęście Przez Engelhorna.

Dziedziczka sugeruje również, że miliarderzy powinni płacić wyższe podatki. Zdjęcie: X/Marylin Engelhorn

„Przez sześć tygodni, od marca do czerwca, te 50 osób będzie się spotykać. Otrzymają informacje od… Eksperci Które idą Naukowcy dopóki Naukowcy W określonych obszarach. Wszystkie dyskusje będą profesjonalnie moderowane.

READ  Apple ulepsza swoje flagowe telefony o świetne aparaty i wreszcie pozbywa się „wycięcia”

Poza minimalnym wiekiem uczestnictwa, który wynosi 16 lat, nie ma innych ograniczeń. Każdy z wybierać Za obecność na każdej sesji otrzyma około 22 000 peso, do czego dziedziczka dołoży także inne wydatki.

„lubić go dobra rada Jest to służba społeczeństwu i te 50 osób również otrzyma wynagrodzenie za swoje wysiłki; Wszystkie wydatki Hotele, żywność, Wycieczki Do i z konferencji, Tłumacze I nawet Ośrodki opieki dziennej„Będzie to omawiane” – podkreśla.