9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Atelier Ryza zaskakuje swoim „galaretowatym” produktem – Kudasai

Atelier Ryza zaskakuje swoim „galaretowatym” produktem – Kudasai

W serii Atelier pojawiła się nowa gra zatytułowana „Atelier Risleriana: Zapomniana alchemia i wyzwoliciel nocy polarnejTa gra wideo zawiera szeroką gamę nowych postaci, a także kultowe postacie z poprzednich gier Atelier, w tym… Stout Resalyn „Rizza”.. Nikt się jednak nie spodziewał, że w tej grze wprowadzona zostanie funkcja, która może odwrócić uwagę graczy.

23 września najnowsza gra firmy Atelier, zatytułowana Atelier Resleriana, została wydana wyłącznie w Japonii na platformy Android, iOS i PC za pośrednictwem Steam. Gra wprowadza nowe historie i postacie inspirowane serią Atelier, a także wprowadza poprzednich bohaterów, których można zdobyć dzięki funkcji „gacha”.

A skoro mowa o funkcjach, ta nowa gra wideo posiada również funkcję, która może „odwrócić” uwagę graczy. Tę funkcję nazwiemy „Fizyka piersisprawia, że ​​piersi postaci kobiecych w grze „podskakują”. Kiedy chodzą, ich „cycki” podskakują. Kiedy się odwracają, ich „cycki” też się trzęsą. Nawet gdy kamera skupia się bezpośrednio na nich, „cycki” postaci nadal się trzęsą, podczas gdy postać pozostaje nieruchoma. W grze funkcję „Boob Physics” można ustawić na dwie opcje: „Normal” i „High”, dzięki czemu gracze mogą dostosować szybkość tego efektu zgodnie ze swoimi preferencjami.
Po bardziej szczegółowych badaniach wśród społeczności graczy ta gra wideo została pochwalona za tę dziwną funkcję. Ponieważ większość graczy jest fanami elementów serwisu dla fanów w serii Atelier, nie jest zaskoczeniem, że chwalą tę funkcję. pomimo tego, Gra wideo była bardziej godna uwagi ze względu na swoje negatywne aspekty, w tym konieczność wydania około 6000 jenów (ponad 40 dolarów) Aby wykonać 10x cykli bez systemu „litości”.wielu fanów było rozczarowanych.

Pomimo tych problemów wydaje się, że tej grze udało się zapewnić graczom obsługę fanów dzięki zaskakującej przewadze nad postaciami kobiecymi. Gdyby nie blokada regionu, wielu chętnie pobrałoby grę i zdobyło Ryzę. Czy jesteś zainteresowany grą w tę grę?

READ  Możesz więc skorzystać z ofert Good End 2022

fontanna: Otakumo