20 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cyberpunk 2077 na Xbox One

Cyberpunk 2077 na Xbox One

Cyberpunka 2077 Już w momencie premiery wywołał wiele kontrowersji. Na szczęście udało mu się przetrwać ten ogromny wstrząs i obecnie jest w znacznie lepszej sytuacji dzięki wypuszczeniu aktualizacji i rozszerzenia 2.0. Iluzoryczna wolność. Oczywiście kontrowersje nadal istnieją.

W 2020 roku CD Projekt RED i Microsoft ogłosiły piękną konsolę Xbox One Cyberpunka 2077. Oprócz konsoli 1 TB i konsoli tematycznej pakiet zawierał cyfrową kopię gry wideo, usługę Xbox Game Pass Ultimate i pierwsze rozszerzenie. Kosztowało ponad 10 000 peso meksykańskich.

Cyberpunk 2077 na Xbox One

Polskie studio potwierdziło jednak w zeszłym roku, że pierwszy i ostatni dodatek, Iluzoryczna wolność, będzie rzucał się w oczy jego brak na konsolach starszej generacji. Co to znaczy? Zgadza się, Xbox One

Dostrzegając tę ​​sytuację, CDPR obiecał zrekompensować graczom, którzy kupili Edycję Specjalną, brak zawartości do pobrania. Jednak ponad rok później użytkownicy nadal czekają na odpowiedź.

Powiązane wideo: Cyberpunk 2077 naprawił swoją reputację… dzięki anime?

A co ze zwrotami pieniędzy? Cyberpunk 2077 na Xbox One

W poście na swoim oficjalnym blogu CD Projekt RED obiecał użytkownikom, którzy kupili limitowaną edycję Xbox One Iluzoryczna wolność. Jednakże DLC jest już dostępne, a gracze nie otrzymali jeszcze kredytów.

W ostatnich miesiącach sfrustrowani gracze zaczęli domagać się rozwiązania w mediach społecznościowych i na forach takich jak Reddit. Według raportów niektóre osoby skontaktowały się z CDPR i obsługą klienta Microsoft, ale otrzymały niejasne odpowiedzi.

Cyberpunk 2077 na Xbox One
Cyberpunk 2077 na Xbox One

Według informacji wyprodukowano jedynie około 45 000 sztuk tej specjalnej wersji urządzeń. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego kwestia ta nie jest priorytetem dla obu firm.

Brama IGN Skontaktowałem się z polskim studiem, które skomentowało, że Microsoft „wkrótce” skontaktuje się z graczami, których dotyczy problem. Niestety nie ma bliższych szczegółów na ten temat. Nie wiadomo, czy w ten sposób firmy położą kres tej niedogodności i ostatecznie zrekompensują Xbox One

READ  Jak zainstalować aparat Xiaomi i Leica w telefonie komórkowym?

Jeśli przegapiłeś: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty jest oceniany lepiej niż oryginalna gra

Należy zauważyć, że dodatek DLC został przyznany kontu Xbox powiązanemu z konsolą, co oznacza, że ​​gracze mogą uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem Xbox Series Jasne jest jednak, że wielu użytkowników, którzy zakupili urządzenia z limitowanej edycji, może nie mieć jeszcze żadnej z platform nowej generacji Microsoftu.

Ale powiedz nam, czy jesteś jedną z osób, które wciąż czekają na zwrot pieniędzy? Co sądzisz o tej sytuacji? Przeczytajmy Ci w polu komentarzy.

Najświeższe wiadomości możesz przeczytać z Cyberpunka 2077 Jeśli odwiedzisz tę stronę.

Powiązane filmy: Dobro, zło i najważniejsze cechy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagrama / Aktualności / Bunt /kabel / wiadomości Google

fontanna