18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Armand Campbell na lotnisku w Chicago: Mężczyźni i kobiety znaleźli to wszystko

Armand Campbell na lotnisku w Chicago: Mężczyźni i kobiety znaleźli to wszystko

boisko na lotnisku w Chicago
Kobieta została ranna po kampanii. Zdjęcie: Twitter/@ArabChicago.

Dwie osoby zostałyby aresztowane podczas rejestracji kampanii W którym uczestniczyli zarówno mężczyźni, jak i kobiety, na lotnisku w Stanach Zjednoczonych, w strefie odbioru bagażu.

W filmie udostępnionym w mediach społecznościowych Co najmniej 12 osób bije się nawzajem I pociągnij ich za włosy w miejscu, w którym gangi będą zbierać torby przylatujące z każdego lotu.

— Przestań, przestań, bracie!

Chociaż na początku walczy Stacja powietrzna będzie między osobami tej samej płciWkrótce potem przybyli inni użytkownicy lotniska, próbując przerwać bójkę.

Mężczyzna posunął się nawet tak daleko, że zaangażował kobietę, powodując krzyk mężczyzny. „chuj chuj!„,”Siema brachu!W rejestrze.

lokalne media w USA Stwierdzili, że do bójki doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, 22 maja.na międzynarodowym lotnisku O’Hare w Chicago.

Dyskusja rozpoczęła się na lotnisku z samolotu

Wyjaśniła chicagowska policja Kobieta wdała się w kłótnię z dwoma innymi osobami z samolotu. Walka toczyła się w strefie odbioru bagażu Terminala 3.

Po godzinie 23:00 rozpoczęły się walkiw którym uczestniczyło kilka osób.

z powodu dzwonka na lotnisku, Ranna została 24-letnia kobieta. Ostatecznie dwóch mężczyzn musiało zostać aresztowanych. Zostali zidentyfikowani jako 18-letni Christopher Hampton Mieszka w Maywood; i Tempera Hicks, 20 lat, z Carol Stream.

READ  32 procesy przeciwko napastnikowi z Kyoto Animation - Kodasai