2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak usunąć poczerniałe łokcie przy użyciu tylko dwóch lokalnych składników?

napisałem w styl życia On

dla Ciebie łokcie A może Twoje kolana zrobiły się czarne i nie wiesz jak przywrócić im pierwotny kolor? Istnieje wiele domowych składników, które pozwalają rozwiązać ten „cichy” stan, który jest bardziej powszechny wśród osób z nadwagą lub otyłością. Klinika majonezu. Po tym ci powiemy Jak powstaje i dwa zabiegi.

Kiedy Łokcie, kolana, szyja lub inne fałdy skóry Jeśli nabierze ciemniejszego odcienia, niekoniecznie jest to brud, ponieważ jest to główny objaw stanu zwanego Acanthosis nigricans lub acanthosis nigricansKtóry postępuje powoli i cicho w ludzkim ciele.

Jak usunąć poczerniałe łokcie za pomocą dwóch domowych składników?

On olej do gotowaniao Ma wielorakie korzyści dla skóry, od nawilżenia po jej rozjaśnienie, dzięki obecnym w niej aminokwasom wg Nivea. Zawiera tłuszcze nasycone, które pomagają jako bariera ochronna przed mikroorganizmami i nadają mu lepszy wygląd; Jest idealny dla osób z suchą skórą.

Jeśli chodzi o acanthosis nigricans (lub kiedy ludzie mają czarny łokieć), olej kokosowy zawiera przeciwutleniacze i kolagen, który pomaga regenerować skórę, dzięki czemu ma jednolity koloryt i jest wolny od zanieczyszczeń. Jako dodatkowy bonus zawiera kwas kaprynowy, który pomaga wygładzić skórę.

Z kolei wodorowęglan sodu a Naturalny peeling Stosowany jest w zabiegach usuwania zanieczyszczeń z twarzy, takich jak zaskórniki czy pryszcze. Nie tylko rozjaśnia, ale także odżywia skórę, zgodnie z artykułem z Kolumbijskiego Towarzystwa Dermatologii i Chirurgii Skóry.

Teraz, aby usunąć czerń z łokci lub kolan, ludzie muszą dopracować szczegóły Wymieszaj sodę oczyszczoną i oliwę z oliwek, aby uzyskać kremową pastęNastępnie nałóż go na dotknięty obszar przez co najmniej 20 minut, a następnie usuń wodą.

Dlaczego na łokciach pojawia się czerń? *

  1. DNA.
  2. Nadwaga lub otyłość.
  3. Zaburzenia genetyczne (takie jak zespół Downa).
  4. Zaburzenia równowagi hormonalnej i insulinooporność.
  5. Spożywanie leków (zwłaszcza hormonów).
  6. Niektóre rodzaje raka (między innymi wątroby, nerek, pęcherza moczowego).
READ  Kontrowersyjna sprawa Melissy Lucio, pierwszej Latynoski, która została stracona w Teksasie za śmierć swojej dwuletniej córki.

*Na podstawie danych z Mayo Clinic i US National Library of Medicine

Czy istnieje zabieg usuwania czerniaka z łokcia?

Klinika Mayo doradza Należy natychmiast zgłosić się do lekarza, jeśli samoistnie pojawi się sczernienie łokci lub kolan (acanthosis nigricans).Bo to może być jakaś infekcja skóry. Narodowa Biblioteka Medyczna Stanów Zjednoczonych Twierdzi, że nie ma lekarstwa, ponieważ powoduje jedynie zmiany w wyglądzie skóry.

Ale jeśli ktoś nie lubi swojego wyglądu i chce rozjaśnić skórę na łokciach, to produkty są polecane przez ekspertów odświeżenie zawierające mleczan amoniak, tretinoina lub hydrochinonPonieważ wszystkie te trzy substancje pomagają rozjaśnić skórę, „kiedy acanthosis nigricans wiąże się z otyłością, utrata masy ciała często poprawia stan” – mówi. Narodowa Biblioteka Medyczna Stanów Zjednoczonych.

Oprócz nadania skórze lepszego wyglądu i ochrony przed mikroorganizmami, domowe środki zaradcze mogą pomóc usunąć czerń z łokci.