22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andres Guardado otrzymuje emocjonalny hołd podczas meczu pomiędzy Betisem a Barceloną

Andres Guardado otrzymuje emocjonalny hołd podczas meczu pomiędzy Betisem a Barceloną

Odszedł jak świetny. Po siedmiu sezonach Andresa Guardado Pożegnaj się z Prawdziwy Betis Jako idol kibiców i klubu, którego witano na kilka minut przed meczem obu drużyn Barcelona I komplet zielono-biały.

Wszystkie Stadion Benito Villamarina Wstał, żeby się przywitać po raz ostatni Andresa Guardadoktóry wszedł na boisko korytarzem złożonym ze wszystkich zawodników Betisu (w tym kontuzjowanych) i Barcelony, aby rozpocząć przygotowania do pożegnania piłkarzy Azteki.

Meksykański pomocnik awansował wraz z rodziną aż do momentu, gdy wraz z menadżerem Peticos otrzymał koszulkę z numerem 897. W ten sposób pozostawił po sobie dziedzictwo, występując w 218 meczach (obcokrajowiec z największą liczbą występów w klubie), 5 goli, 17 asyst i Puchar Króla.

Zanim nowy piłkarz Lyonu opuścił boisko, lokalny głos przekazał następujący komunikat: „Andrés Guardado, to zawsze będzie twój dom, dziękuję”, aby później mogli zrobić mu kilka zdjęć i w końcu opuścił boisko . Toys, posiadłość, która była jego domem przez ostatnie siedem lat.

Należy zauważyć, że całemu protokołowi towarzyszyła edycja piosenki „cielito linda” w imieniu Andrésa Guardado, ponieważ wszyscy fani nucili tę słynną meksykańską piosenkę, ale kiedy doszli do „śpiewaj i nie płacz” częściowo zmienili ją na nazwę numeru 18 i pozostaje „Ay, ay” „Ay, ay, Andrés Guardado”.

Może cię także zainteresować: Bez goli Santiago Jimeneza Feyenoord pokonał Vitesse w zawieszonym meczu

READ  Influencer, który wytatuował sobie „Messi” na czole, przyznaje się do prawdy