27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Świetna pensja Roberto Alvarado jako gracza Chivas

Kontynuuj dyskusję o tym, kto był prawdziwym zwycięzcą transferu Roberto Alvarado w Chivas de Guadalajara vs Uriel Antuna i Alejandro Mayorga do Cruz Azul, Ale sądząc po wynagrodzeniu, które… „wesz” Faktem jest, że jego status kontraktowy sprawia, że ​​najbardziej skorzystał na tych negocjacjach.

+ Kuchenka piłkarska Chivas zmierza do ligi MX 2022

Kilka dni temu spekulowano, że Alvarado nie chciał opuścić maszyny, ale poczekał, aż niedzielna noc w Świętej Eskadrze dobiegnie końca Oficjalnie przybycie atakującego pomocnika, który będzie z Czerwono-biała koszula na najbliższe cztery lata Chyba że coś bardzo rodzącego się zmienia zdanie kierownicy, która nie ma już więcej cierpliwości do „Brujo” i jego braku dyscypliny.

Według strony Transfermarkt, Peugo jest w tej chwili wart 7,9 miliona dolarów, za pięć, autorstwa Aurela Antony, robić to W meksykańskim piłkarzu Z większą ilością projekcji w przyszłości. w tym znaczeniu Piłkarz też Poprawił warunki płacowe w stosunku do tego, co zarobił u producentów cementu, z którymi grał od czerwca 2018 roku.

Ile wygra Roberto Alvarado w Chivas?

Według informacji W Deportes, Alvarado będzie Chivas Znaczący wzrost wynagrodzenia w porównaniu z tym, co otrzymał w Cruz Azul: Zarobisz 1,2 miliona dolarów rocznie, gdy będziesz w Cement zapłacił mu 750 tys. Oznacza to wzrost w 25% pensji piłkarza.

W ciągu trzech lat bronił koszulki La Machine, Roberto Alvarado strzelił 14 bramek i zaliczył 22 asysty w 120 meczach. To była zasadnicza część tytułu Strażnicy 2021 Liga MX, która zakończyła klątwę, ale była również mistrzem w MX Cup (A-2018), Superpuchar (2018-2019) i Liga Mistrzów (2021). chivas Będzie to czwarta drużyna w jego karierze, gdyż był także zawodnikiem Necaxy.