25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Ancelotti płakał, nie chciał, żebym odchodził”;  Casemiro zdradza, jak to było opuścić Real Madryt – Fox Sports

„Ancelotti płakał, nie chciał, żebym odchodził”; Casemiro zdradza, jak to było opuścić Real Madryt – Fox Sports

brazylijski pomocnik, Casemiroprzyznał w wywiadzie, jak trudno było opuścić szeregi Real MadrytTym bardziej, że wszyscy go bardzo cenią, łącznie z dyrektorem technicznym. Carla AncelottiegoKtóry ze łzami w oczach prosił go, aby nie odchodził.

„Tylko raz zawahałem się, czy odejść Madryt Do Manchester United. Był piątek i wszystko było gotowe. „Musiałem trenować, ale nie trenowałem. Brakowało tylko podpisu”.

„Porozmawiam z Ancelottim, a on już wie, że wychodzę. Wszedł do swojego biura i odwrócił się z płaczem. Carlo powiedział mi, że nie chce, żebym odchodził, że bardzo mnie kocha, po czym się zawahałem : „W Madrycie bardzo mnie kochali, ale dałem już słowo United i to jest ważniejsze niż cokolwiek innego”.

Dlaczego Casemiro opuścił Real Madryt?

Casemiro Wyjechać Real Madryt Latem 2022 roku, po zwycięstwie 1:0 nad Oregonem nad Liverpoolem i zdobyciu tytułu, który nadal jest uważany za ostatni tytuł Merengue w europejskich rozgrywkach.

„Wygrałem wszystko. Nie oznacza to, że nie będę dalej naciskał, ale chciałem nowych rzeczy. Nie pozwolili mi tak łatwo odejść, ale chciałem nauczyć się nowego języka i grać w innej lidze. United zachowywało się bardzo dobrze od pierwszego dnia».

z Real Madryt, Casemiro W latach 2015–2022 zdobył trzy tytuły mistrzowskie, trzy Superpuchary Hiszpanii, jeden Copa del Rey, trzy Superpuchary Europy, cztery tytuły Ligi Mistrzów i cztery Klubowe Puchary Świata.

„Zdecydowałem się odejść na jakiś czas po wygraniu Ligi Mistrzów. Widziałem już, że mój czas w Madrycie dobiegł końca, byłem w dobrym wieku, aby odejść i chciałem dalej się rozwijać. Decyzja nie była wcale łatwa bardzo mnie kochał.”

Casemiro ma 32 lata i ma już tytuł w swojej obecnej drużynie Manchester United, który wkrótce zakończy swój drugi sezon. Zdobył Puchar Ligi Angielskiej z Czerwonymi Diabłami w lutym 2023 roku, pokonując Newcastle 2:0 po bramce Brazylijczyka i kolejnej Marcusa Rashforda.

READ  Portugalia, Polska, Ghana, Senegal, Tunezja, Maroko i Kamerun na Mistrzostwa Świata