14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozpoczął walkę z Xavim Simmonsem w Clasico pomiędzy Ajaxem a PSV Eindhoven

Rozpoczął walkę z Xavim Simmonsem w Clasico pomiędzy Ajaxem a PSV Eindhoven

To było włączone. Edson Alvarez Pokazał frustrację, jaką czuł w meczu pomiędzy Ajaks i Eindhovengdzie jego drużyna przegrała i pozwoliła, by jego przywództwo wymknęło im się z rąk w Eredivisie, a Meksykanin zaczął pędzić z Xavi Simmons.

To właśnie 43. minuta zapaliła się między Meksykanami a Holendrami, bo wszystko zaczęło się od słów, ale coś odpaliła drużyna młodzieżowa. Barcelona to niepokoiło pierwszego z Ameryka Rozpoczęła się walka.

Natychmiast gracze z obu drużyn interweniowali, aby je rozdzielić, ale obaj byli tak gorący, że zarzuty trwały. Na końcu, Edson Alvarez Otrzymałem żółtą kartkę, aby rozpocząć płatności podczas Xavi Simmons zgasł.

Edson Alvarez w walce z Xavim Simmonsem

Edson Alvarez w walce z Xavim Simmonsem

Druga bitwa między Alvarezem a Eindhoven

Nie była to jedyna walka dla Meksykanina, bo pod koniec Clasico, gdzie PSV Eindhoven wygrało bramką z Eric GutierrezAndre Romalio radośnie świętował zwycięstwo swojej drużyny w obliczu Edsona Alvareza, co po raz kolejny wyzwoliło frustrację i odwagę pomocnika, który poszedł szukać go przeciwko niemu i rozpoczął nowy feud między zawodnikami obu drużyn.

Możesz być także zainteresowany: Eric Gutierrez: Wynik w wygranym PSV z Edsonem Alvarezem i Ajaxem Jorge Sinchezem

READ  Zaktualizowany stół Liga MX: Tak postępuje Ameryka według ogólnego harmonogramu Clausura 2022