3 maja, 2024

Podsumowanie meczu: Atletico San Luis vs.  Toluca.  Cele

Podsumowanie meczu: Atletico San Luis vs. Toluca. Cele

Zestaw Toluca Ostatni tydzień był Oferowane przez Amerykę I teraz Dostał remis Od tej porażki z Sportowe St. Louis Według tagu 5-1 Aby po raz kolejny znaleźć się w czołówce klasyfikacji i pokazać, że to, co wydarzyło się na stadionie Azteca, było tylko wypadkiem i są gotowy Do twarzy Liga Aby zdobyć tytuł.

Mecz rozpoczął się dość wyrównanie. Święty Ludwik Konkurs się rozpoczął I umieścić Dylematy Łuk Thiago VolpeWiedzieli nawet, jak przejść dalej po 13 minutach Alexis Vega przewodzi diabłom Po siedmiu udało im się wyrównać.

Z Stowarzyszenie W Alfonso Lastras wszystko było bardzo naturalne W wieku 30 lat Jezus Angulo Odłóż to z powrotem funkcja Do Kiełbasa Zagrali lepszy mecz niż ten, który rozegrali tydzień temu na gigantycznym stadionie Santa Ursula.

W drugiej połowie Toluca został zmiażdżony

w tym Ponownie NIE On był więcej niż drużyna Czym był? TolucaZespół Paivy poruszał się z piłką po boisku tak, jak chciał, podczas gdy zespół Potosinosa przestał brać udział w grze.

W niecałe sześć minut Chilijczyk Jean Meneses przejął scenariusz meczu pokonać z dubleti oboje byli parą Świetne cele Dwa kontrataki, po których obrona San Luis wyglądała bardzo źle.

o 69' Zwycięstwo zakończyło się piątym golem przeciwko Atletico. Briana Garcii był odpowiedzialny za Wyślij piłkę z powrotem Do siatki po podaniu Alexisa Vegi, który również rozegrał świetne spotkanie.

To zwycięstwo powala Tolucę Znów na drugim miejscu Zespół zajmuje w tabeli drugie miejsce za Ameryką, różnicą bramek przewyższającą Monterrey i Cruz Azul, które na koniec dnia mogą mu dorównać z dorobkiem 32 punktów.