30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amber Heard: Najpiękniejsza kobieta na świecie według nauki

Amber Heard Nadal jest w centrum uwagi, po tym, jak skonfrontowała się ze swoim byłym mężem, aktorem Johnnym Deppem w serialu pozew o zniesławienieogłoszono, że aktorka została wymieniona jako kobieta z Najpiękniejsza twarz na świeciewedług Badanie przeprowadzone w LondynieAnglia.

Zgadza się, zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez dr Juliana De Silvę z Centrum Zaawansowanej Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Twarzy w Londynie, aktorki znanej z ról w filmach takich jak „Aquaman”, „Dziennik rumu” i „Nigdy nie wracaj”. Puch”, zawiera: Spójność i harmonia w jego cechach który produkuje idealna twarz.

Aby dojść do tego wniosku, lekarz oparł się na wierzeniach ze starożytnej Grecji, gdzie twierdzili, że tam „złota symetria’, pojęcie używane do zdefiniowania fizyczna doskonałość. Zgodnie z tymi zasadami przeprowadzono badanie, aby dowiedzieć się, co: Gwiazdy mają idealne twarze.

Aktorka słynie z udziału w filmach takich jak „Aquaman”

Według US Weekly w 2016 r. dr Julian de Silva używał oprogramowania do mapowania twarzy, które wykorzystuje: Złoty podział oraz Grecka liczba podstawowa phi (1.618), aby określić, co matematycznie Sławni ludzie Bliżej do zdobycia idealna twarz.

Podczas swoich badań De Silva obliczył kształty twarzy, aby odkryć cechy, które sprawiają, że osoba jest fizycznie piękna. Korzystając z map komputerowych, zastosowali proporcje do niektórych Najwybitniejsze twarze światawśród nich stał usłyszał

Badanie dotyczyło kształtu oczu, brwi, nosa, ust, podbródka, szczęki i twarzy, oprócz 12 głównych punktów; Wynik obsady ustalił, że rysy twarzy aktorki są zbliżone 91,85% do greckiego złotego współczynnika piękna.

Inne celebrytki biorące udział w tym badaniu to Kim Kardashian, która zajęła drugie miejsce, a następnie Kate Moss, Emily Ratajkowski i Kendall Jenner.

Ze swojej strony Robert Pattinson oświadczył:Najprzystojniejszy mężczyzna na świecieWedług złotego podziału urody Phi, 92,15 procent, według pracy dr de Silva.

Czytaj

Amber Heard mówi, że nadal kocha Johnny’ego Deppa, pomimo wszystkich złych rzeczy, przez które przeszli

READ  Adrián Uribe, Consuelo Duval, Lorena de la Garza… Co się stało z aktorami „La Hora Pico”?